Askeri Kamp 500 kişilik - Bağdat, Irak

Askeri Kamp 500 kişilik - Bağdat, Irak

Askeri Kamp 500 kişilik - Bağdat, Irak

Yaptıran Kurum: Irak Merkezi Hükümeti
Kullanım Amacı: Kamp Yapıları
Yapı Adeti: 11 Blok (118 Ünite)
Yapı Modeli: Yeni Nesil Konteyner
Toplam Metraj: 1.699
Proje Yılı: 2017
Tamamlanma Süresi: 35 gün

Çok amaçlı kamp yapılarının uzmanı Karmod Irak’ın başkenti Bağdat’ta havaalanı güvenliğinde görev alacak askerlerin kullanacağı 500 kişilik kamp yapı kompleksi kurdu.
Karmod yeni nesil konteyner modelimizle 35 gün gibi kısa bir sürede kurulan kamp yapıları uzun süreli kullanım özelliğine sahip.
Toplam 11 bloktan oluşan projede 118 adet 240x600 cm konteyner ünitesi kullanıldı. Her yapıda 10 ünite birleştirilerek 144 metrekarelik yaşam alanları oluşturuldu. Demonte sistemle sevk edilen yapılar yerinde kullanıma hazır kurulum yapılarak teslim edildi. Karmod yeni nesilin üstünlükleriyle kurulan yapılarda yatakhane, yemekhane, yönetim ofisi, dinlenme alanları, wc duş üniteleri gibi yaşam alanları bulunuyor. Yeni nesil 12 cm çatı sandviçpanel kalınlığı ve sızdırmaz kenet sistemiyle benzerlerinden üstün özellikte. Projede ekstra izolasyon için tamamen vidalı sistem makaslı çatı örtüsü kullanıldı. Uvarlarda 5 cm kalınlıkta iki levha arası 40 densite poliüretan kullanımıyla yapı izolasyonu maksimum seviyeye ulaşıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail