Altın Madeni İşçi Kampı, Saza, Tanzanya

Altın Madeni İşçi Kampı, Saza, Tanzanya

Kullanım Amacı: Madende Çalışacak İşçilere Kamp Yapıları

Yapı Adeti: 3x12 ve 3x6 metrekare üniteler

Yapı Modeli: Yeni Nesil Konteyner

Toplam Metraj: 180 m2

Ekstra Uygulama: Klima uygulaması

Proje Yılı: 2018

Tamamlanma Süresi: 8 gün

Tanzanya altın madeni şantiye yapıları projesi

Afirika genelinde çok sayıda maden şantiye yerleşke binaları gerçekleştiren Karmod bir projeyi de orta Afrika ülkelerinden Tanzanya’da gerçekleştirdi.

Ülkenin batısında 180 km uzunluğuyla güneye doğru uzanan tarihi Dinazor fosillerinin bulunduğu denizden 800 metre yükseklikteki Rukwa Gölü yakınında Saza şehrinde kurduğumuz yerleşke altın madeni çıkarmada görev alacak çalışanlarca kullanılacak.

Karmod Yeni Nesil Konteyner modelimizle inşa edilen kampta çalışanlar için son derece zinde ve konforlu mekanlar oluşturuldu. Projede üretimini tam demonte konsepte modern tesislerimizde ürettiğimiz 3x12 ve 3x6 metre büyüklükteki konteyner ünitelerimiz kullanıldı. Sandviç panel çatı ve duvar panelleri, çift ısıcamlı pencere sistemleriyle Karmod Yeni Nesil dört mevsim yaşanacak yağmur, toz ve kuma karşı yüksek izolasyonlu yapısıyla öne çıkıyor.

Kampta konaklayanlar çok mutlu.

Her yerde olduğu gibi Tanzanya altın madeni kampında görev alan çalışanlar da zinde yaşam alanları sunan yapılarımızda konaklamaktan son derece mutlular. Çalışanlar yapılarımızın ev konforunda lüks ve güvenli bir istirahat alanı sunduğunu vurguladılar.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail