Kabin ürünlerimiz Sudan’da Alışveriş Çarşısı olarak kullanımda

Kabin ürünlerimiz Sudan’da Alışveriş Çarşısı olarak kullanımda

Alışveriş Çarşısı, Sudan
Kullanım Amacı: Perakende Satış Amaçlı Dükkanlar
Yapı Adeti: 20
Yapı Modeli: CTP Kabin, 270x270 cm
Toplam Metraj: 145 (Kapalı alan)
Kapasite: 20 Adet Çok Amaçlı Dükkan
Tamamlanma Süresi: 5 gün
 

Kullanım tercihi nedeniyle kamuoyunda çoğunlukla “Güvenlik Kulübesi” olarak tanımlanan Kabin ürünlerimiz Sudan’da alışveriş çarşısı olarak kullanılıyor. Başkent Hartum’da merkezi bir meydana konumlandırılarak çarşı şeklinde projelendirilen yapılarımızla farklı kullanımlar için 20 adet dükkan hazırlandı.
 
Modüler birleşimli demonte üretimli kabin ürünlerimizle 50 metrekarelere varan ölçülerde çok amaçlı yapı tercihleri için kapalı mekanlar olarak hazırlanıyor. Yüksek izolasyonu son derece ferah kullanım alanlarıyla kabin ürünlerimiz Dünyanın bir çok ülkesinde ofis, stor mağaza, şantiye işçi kampı, güvenlik noktası hizmet yeri ve hatta konut amacıyla kullanılıyor.

Eritre, Senegal, Sudan, Moritanya gibi sıcak iklime sahip çok sayıda Afrika ülkesinde Karmod Kabin şantiye işçi kampı olarak hizmet veriyor. İyi izolasyonlu panel sistemi ve kolay iklimlendirme özelliğiyle yapılarımız konaklayan işçilerce ‘Ice Cabin (Serin Kabin)’ olarak isimlendiriliyor.
 
Türkiye ile beraber Irak, Suriye, Gürcistan, Yunanistan gibi yakın ülkelere genelde kullanıma hazır montajlı sevk edilen ürünlerimiz nakliye kolaylığı nedeniyle demonte olarak ta sevk edilebiliyor. Demonte ürünlerimiz yapı büyüklüğüne göre saatle ifade edilen sürelerde kolayca kullanıma hazır hızlı kurulum yapılabiliyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail