Kabin ürünlerimiz Sudan’da Alışveriş Çarşısı olarak kullanımda

Pazar Alanı ve Alışveriş Çarşısı – Hartum, Sudan

 

 Kullanım Amacı:  Perakende Satış Amaçlı Dükkanlar
 Yapı Modeli:  CTP Kabin, 270x270 cm
 Yapı Adeti:  20
 Toplam Metraj:  145 m2
 Tamamlanma Süresi:  5 gün

 

 

Kullanım tercihi nedeniyle kamuoyunda çoğunlukla “Güvenlik Kulübesi” olarak tanımlanan Kabin ürünlerimiz Sudan’da açık pazar alanında alışveriş çarşısı olarak tercih edildi. Başkent Hartum’da merkezi bir meydanda konumlandırılarak çarşı şeklinde projelendirilen yapılarımızla her birinde farklı ürünlerin sergileneceği 20 adet dükkan kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getirildi. 270x270 Büfe kabin modelinin kullanıldığı sabit pazar alanı her gün alışveriş için çarşıya gelen müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.

 

Karmod büfe kabin hareketli ön satış camı, yapı büyüklüğüne göre maksimum genişlikte iç mekan sunumu, ürün yerleşimini kolaylaştıran raflarıyla meydanlarda her gün hizmet veren pazar alanları için son derece ekonomik ve pratik satış büfesi çözümü sunuyor.

 

Modüler kabin, birleşimli kurulum avantajına sahip panel sistemiyle 50 m2’lere varan ölçülerde çok amaçlı kullanım özelliğine sahip satış büfeleri hazırlanıyor. Büfe kabin, pazar yerlerinde manav, kasap, kuru yemiş, unlu mamuller, süt ürünleri, market gibi tercihlerle beraber stor mağaza, gazete bayi, restoran, kafe gibi birçok amaç için tercih edilmektedir.

 

Modern tesislerde ön üretimle hazırlanan modüler kabin kullanılacağı yerde başka yapı malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma sunuluyor. Kullanım yerinde yapının hazır alt şasesi serilerek duvar panelleri ve çatı panelleri bir araya getirilerek vidalanmasıyla montaj tamamlanıyor. Polyester kabin yapılarımızın elektrik tesisatları da hazır proje ile ön üretimde tamamlandığından saha kurulumunda elektrik tesisatında ekstra bir uygulama gerektirmemektedir. Kabin dışında arka panelde üst bölüme yerleştirilen buata ana akım bağlantısı yapılarak büfe kabine enerji verilebilmektedir.

 

Yüksek izolasyonu son derece ferah kullanım alanlarıyla kabin ürünlerimiz Dünyanın birçok ülkesinde ofis, stor mağaza, şantiye işçi kampı, güvenlik noktası hizmet yeri ve hatta konut amacıyla kullanılıyor.

 

Eritre, Senegal, Sudan, Moritanya gibi sıcak iklime sahip çok sayıda Afrika ülkesinde Karmod Kabin şantiye işçi kampı olarak hizmet veriyor. İyi izolasyonlu panel sistemi ve kolay iklimlendirme özelliğiyle yapılarımız konaklayan işçilerce Ice Cabin (Serin Kabin) adıyla isimlendiriliyor.

 

Türkiye ile beraber Irak, Suriye, Gürcistan, Yunanistan gibi yakın ülkelere genelde kullanıma hazır montajlı sevk edilen ürünlerimiz nakliye kolaylığı nedeniyle demonte olarak ta sevk edilebiliyor. Demonte ürünlerimiz yapı büyüklüğüne göre saatle ifade edilen sürelerde kolayca kullanıma hazır hızlı kurulum yapılabiliyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail