Abuja Pasaport Dairesi - Abuja, Nijerya

Abuja Pasaport Dairesi - Abuja, Nijerya

Abuja Pasaport Dairesi - Abuja, Nijerya

Yaptıran Kurum: Nijerya İçişleri Bakanlığı
Kullanım Amacı: Pasaport Teslim ve Veri Toplama Merkezi
Yapı Adeti: 6 Adet 3x7 Ünite
Yapı Modeli: Yeni Nesil Konteyner
Ekstra Özellik: Güneş Enerjili Sistem
Toplam Metraj: 126
Proje Yılı: 2017
Tamamlanma Süresi: 21 gün

Karmod Yeni Nesil Konteyner Nijerya İçişleri Bakanlığı’nca pasaport dairesi olarak kullanılmak üzere tercih edildi. Başkent Abuja’da Emniyet Müdürlüğü yanına kurulan bina özel çatı sistemine sahip olup çatı üzerinde güneş enerjisi depolanyan paneller yerleştirildi. Bu paneller sayesinde yapı ihtiyacı olan aydınlatma enerjisi sağlanmış olacak. Bina pasaport tesliminin yanı sıra veri toplama merkezi olarak ta kullanılacak. 
Proje için Karmod tam demonte 3x7 metrelik üniteler kullanıldı. Karmod tam demonte benzerlerine göre en az 7 metrekare daha geniş mekan alternatifi sunuyor. Diğer demonte üretimler 230x595 cm ölçüsünde olup 13.7 metrekareyi aşamazken Karmod tam demonteler 21, 27, 29 ve 48 metrekare geniş mekanlar uluslararası nakliye standartlarında sevk edilerek Dünyanın her yerinde kurulum yapılabiliyor.

6 adet 3x7 tam demonte ünitenin birleşimiyle kurulan pasaport dairesi toplam 126 metrekare büyüklükte olup 10 memurun görev alacağı bankolu salonla beraber 5 ayrı çalışma odası bulunuyor. Bekleme salonunda 75 kişi aynı anda bulunabiliyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail