Prefabrike Bina Sistemleri

Prefabrike, yapıyı oluşturan tüm ünitelerin yerinde kullanıma hazır şekilde montajlanacak halde ön üretiminin fabrikada hazırlandığı yapı modelidir. Kelime ingilizceden dilimize geçmiş olup prefabrike yapı modeli sektörde gelişen üretim teknolojisi ile günümüzde yaygın kullanılan yapı modelleri arasında yerini almıştır. Geçmeşte çoğunlukla geçici konut olarak kısa süreli kullanımlarla akla gelen prefabrik yapı sektörü günümüzde teknolojinin verdiği imkanları da arkasına alarak yakaladığı kaliteyle uzun ömürlü yapılar üretmektedir.

Prefabrike yapı sistemi ile konuttan işçi şantiye yapılarına çok sayıda yaşam alanı çözümü sunulmaktadır. Evlerde tek katlı ve iki katlı çok sayıda estetik tasarımda uzun ömürlü konutlar yer almaktadır. Yönetim merkezleri, teknik ofisler, belediye başkanlık binaları, merkez ve bölge müdürlükleri, sosyal tesis yapıları, toplu konutlar, şantiye yemekhane ve yatakhaneleri, laboratuvarlar gibi çok sayıda yapı çok kısa sürede üretilebilmektedir.

Mühendislik hesaplamalarla yapı güvenliğinin sağlandığı son derece estetik tasarımların yer aldığı modeller kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile çok kısa sürelerde Karmod modern tesslerinde ön üretimi hazırlanıyor. Kapıdan pencereye duvardan çatıya tüm üniteleri hazırlanan yapı modüler birleşimli özellikte kurulum yerine kolayca sevk ediliyor. Uzmanlarca yerinde kurulum gerçekleştirilen yapılar çok kısa sürede kullanıma hazır teslim edilebiliyor

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail