Prefabrik Şantiye
Her türü yapı projelerine güvenlik ve zindelik içeren prefabrik şantiye yapıları üreten Karmod Dünyanın 80’i aşkın ülkesinde projeler gerçekleştirdi. Karmod şantiye yaşam alanlarının tamamında uluslararası standartlarda işçi sağlığını önceleyen yapılar üretmektedir. Ergonomik tasarım, güven, kalite, hızlı üretim ve hızlı kurulum Karmod ürünlerinin temel özellikleridir. 
Günümüz koşullarında rekabetçi ortamın getirdiği projelerin tam zamanında tamamlanması kuralının bilinciyle Dünya genelindeki büyük projelerin önde gelen çözüm ortağı olmuştur. Yapılarını yeni nesil prefabrik yapı teknolojisi ile vidalı demonte sistemle üreten Karmod yüksek güvenlik içeren ürünlerini hızlı üretim ve hızlı kurulumla hazır olarak müşterilerine teslim etmektedir. 
Şantiye yapılarında yönetim ofisleri, teknik ofisler, yatakhane ve yemekhane binaları, eğitim odaları, özel laboratuvarlar, dinlenme ve kantin odaları, mescitler, kumanda odaları, özel depolar, çamaşırhane, wc duş alanları gibi tüm kapalı mekan ihtiyaçları Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır. 
Dünyanın şu ana kadar tesbit edilebilmiş en yüksek doğalgaz rezervine sahip Azerbaycan’ın başkenti Bakü yakınlarındaki Şahdeniz 2 projesinin ofisten yatakhaneye tüm şantiye yapılarını Karmod üretti. Yine tamamlandığında yüzelli milyon yolcu kapasitesiyle Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havalimanının şantiye yapılarını da Karmod üretti. 
Karmod 1986’dan bugüne büyük projelerinin başlangıcında yer aldığı şantiye yapılarıyla bundan sonra da yaşamı kolaylaştıracak projelere güvenli yapı çözümleri üretmeye devam edecek.
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail