Prefabrike Bina Sistemleri

1986 yılından bugüne prefabrike yapı sektöründe faaliyet gösteren Karmod getirdiği yeniliklerle sektörünün öncülerinden olmuş olup 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Türkiye’de çok sayıda farklı ülkeye ihracat yapan firmalar arasına girmiştir. Bünyesinde bulundurduğu yapı tasarım uzmanlarınca hazırlanan projeler İstanbul, Tuzla, Orhanlı’da bulunan son teknolojiye sahip tesislerde üretilmektedir. Prefabrike yapıyı oluşturan çelik profiler teknolojik hatta tasarıma göre şekil almaktadır.

Prefabrike Yapıların Kullanım Alanları, Prefabrike Şantiye Yapıları:

Prefabrike yapılar inşaat sektöründe en çok tercih edilen yapı sistemleridir. Ofis binaları,  yatakhaneler, yemekhaneler, tuvalet duş binaları, sosyal ve ortak yaşam binaları, askeri tesisler, depo hangar gibi yapılarda prefabrike sistemli binalar kullanılmaktadır.

Prefabrike Evler, Prefabrike villalar  Prefabrike ev modelleri,

Ekonomik, dayanıklı, uzun ömürlü, estetik görünümlü ve hızlı olması sebebiyle ülkemizde kişisel ve prefabrike toplu konut yapılarında prefabrike hazır villa  yapı modelleri gibi büyük ölçüde tercih edilmeye başlanmıştır. Bu prefabrike evler tek katlı olabildikleri gibi, dubleks  konutlar ve çok katlı prefabrike çelik evler olarak da üretilebilmektedir.

Prefabrike bina yapı elemanlarının gerek dönüşümlü malzeme kullanımı gerekse yapının tekrar başka mekanlarda kullanılabilir özelliği nedeniyle çevre dostu bina sınıfında yer almaktadır. Karmod prefabrike yapılarda Türkiye iklim özelliklerine uygun standartlarda yapılar üretmektedir. Üretimini yaptığımız prefabrike evler, kalitesi, yüksek izolasyou, cazip fiyatları ile Türkiye’nin tercihi. 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail