Prefabrik yapı modelinin göz alıcı ürünleri arasında yer alan prefabrik konut estetik sunan gözde örnek projeler ile ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirebilecekleri kolaylıklar sunuyor. Karmod hazır ev modellerinin en önemli özelliğini kısa sürede üretilip başka ustalara ihtiyaç duymadan yerinde kurulumla teslim edilmesi olarak özetleyebiliriz. Prefabrik konutun tabi ki bir diğer bahsedilmesi gereken özelliği de çok ekonomik prefabrik ev fiyatları içermesidir.

Hazır ev modellerinin tasarımları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde Karmod teknik ofisinde gerçekleştirilmektedir. Çok sayıda fonksiyonel kullanımda ev modeli arasından iki katlı veya tek katlı hayalinizdeki evi seçtiğinizde üretim hemen başlıyor. Çatıdan duvar panellerine, çatı örtüsünden derelere, kapıdan pencereye ön üretimi Karmod fabrikasında gerçekleştirilen prefabrik konut yapının kullanılacağı yere sevk edilmek üzere yüklemesi yapılmaktadır. Kurulum yerine ulaşan yapı Karmod ustalarınca yapı büyüklüğüne göre 3 ila 7 gün içerisinde montajı yapılarak teslim edilmektedir.

Karmod tarafından verilen zemin betononu hazırladığınızda yapının montajına bir engel kalmamaktadır. Duvar panellerinin montajı ile başlayan süreç, çatı omegaları ve çatı makaslarının yerleştirilmesi, elektrik ve su tesisatlarının yapılması, iç tavan kaplaması ve çatı örtüsünün montajı, ana çelik kapı ile beraber iç kapılar ve pencerelerin montajının yapılması, elektrik ve su armatürlerinin montajı ve son olarak ta iç ve dış boyamasından sonra Karmod kurulum ustalarınca kullanımınız için teslim edilmektedir. Karmod hazır evler yeriniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun kısa sürede usta gerektirmeden kurulum yapılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail