Prefabrik Yayla Evleri
Çevre konseptine uyumlu yapısı ve modüler özelliği ile Karmod prefabrik yayla evleri Türkiye’nin tercihi. Ön üretimli demonte yapısıyla Karmod evleri zor arazi şartlarında bile kurulum kolaylığı sağlıyor. Uzmanlarca hazırlanan tek katlı ve iki katlı çok sayıda ev modeli kaynaksız vidalı demonte üretim teknolojisi ile modern tesislerde ön üretim yapılıyor. Evi oluşturan duvardan çatıya, pencereden kapıya  tüm üniteler demonte vidalı ve geçmeli ön üretimle hazırlandıktan sonra Türkiye’nin neresinde olursa olsun kurulum yerine sevk ediliyor. Karmod ev kurulum uzmanlarınca yerinde montajlanan modern konutlar elektrikten suya, boyaya kadar başka ustalara ihtiyaç duyulmadan hazır teslimat yapılıyor.

Hazır ev modellerinin en önemli özelliğinden biri de siparişle beraber çok kısa sürede üretim yapılarak yine çok kısa sürede kurulum yapılmasıdır. Ortalama bir binanın kurulum süresi yapı büyüklüğüne göre 3 ila 5 gün arasında gerçekleşmektedir. Hem de evlerin yapı güvenliği üst düzeyde. Yüksek dayanımıyla evlerimizin tamamı uzun ömürlü yapı sınıfında yer almaktadır.

Estetik göze hoş gelen mimarisi ve modern fonksiyonel yaşam alanları ile Karmod prefabrik yayla evleri ile dinginlik veren sağlıklı hayata merhaba deyin.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail