Prefabrik Yatakhaneler

Prefabrik de işçi yatakhane standartlarını yükselttik

Büyük projelerdeki işçi kampları ve şantiye komplekslerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan prefabrik yatakhaneler modüler yapısıyla hızlı kurulum, defalarca farklı projelerde kullanım ve ekonomik fiyat avantajlarına sahip. Karmod 1986’dan bugüne üretim tecrübesi, senkronize çalışan ekipleri ve teknolojisi ile Dünya genelinde büyük projelerindeki işçi yatakhane binaları zamanında hızlı teslimatla üretim ve kullanıma hazır kurulum desteği veriyoruz.

Karmod olarak, mimar ve mühendisler denetiminde uluslararası şantiye yaşam alanı standartları dikkate alınarak hazırlanan prefabrik yatakhane tasarımlarımızın yanı sıra hazır projelere de üretim gerçekleştiriyoruz. Konaklayacak kişi sayısına göre yaşam odaları, havalandırma sistemi, dinlenme alanları, wc duş üniteleri uluslararası standartlarda tasarım yapılıyor. Tek katlı veya iki katlı istenilen metrajlarda hazırladığımız şantiye modellerimizin yapı güvenliği mühendislik statik hesaplamalarıyla sağlanmaktadır.

 

Şimdiye kadar prefabrik işçi yatakhane binalarımızla Dünya genelinde büyük işçi konaklama kamp projelerine destek verdik. Bunlardan en önemlileri arasında Azerbaycan’ın Başkenti Bakü yakınlarındaki Dünyanın en yüksek rezerve sahip doğalgaz projesi Şahdeniz 2’nin işçi konaklama kamplarını ürettik. Yine Karmod, tamamlandığında 150 milyon yolcu kapasitesiyle Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havalimanının şantiye işçi konaklama yapılarını üretti. Karmod yatakhane işçi kamp binaları şantiye ortamlarıyla beraber yatı estetiği ile eğitim binaları, yurtlar, hastane yatakhaneleri, sosyal tesisler, askeri yapılar gibi bir çok alanda tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail