Prefabrik Yapılarda Dünya markası

Prefabrik Yapılarda Dünya markası

Karmod Prefabrik Yapı Sektöründe 1986’dan bugüne tecrübesi ve Teknolojiyle kapasite ve makine ekipmanı olarak Türkiye'nin ve Dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır. 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Karmod bir dünya markasıdır. Dünyanın bazı coğrafyalarına Türkiye'nin ilk ihracatını gerçekleştiren öncü markadır.

Karmod üretimlerini 20.000 m² üretim alanına sahip modern tesislerinde gerçekleştirmektedir. Sektörün ulaştığı son aşamadaki tüm teknolojik makinelerle donatılı tesislerinde üretim süreçlerini kendi bünyesinde mühendis ve uzman kadrolarıyla gerçekleştirmektedir.

Ön üretimli hafif prefabrik yapılar denildiğinde yapıyı oluşturan tüm birleşenlerin modüler olarak fabrikada hazırlanması durumundan bahsedilmiş olur. Karmod modern üretim tesislerinde duvardan çatıya, kapıdan pencereye tüm üniteleriyle hazırlanan prefabrik yapı modüler olarak kullanım yerine sevk edilerek kurulum planına göre önceden hazırlanmış su basmanı dediğimiz beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin hafif çelik konstrüksiyon galvaniz olması ile prefabrik yapıların en büyük avantajı, uzun ömürlü depreme dayanıklı, hafif ve pratik olmasıdır.

Prefabrik yapı sistemini avantajlı kalan özellikler arasında üzerinde kullanılan yalıtım ve kaplama gibi bazı materyallerin uluslarasın yanmazlık ve dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiş olması, estetik, ekonomik ve modüler olması, kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, yer değiştirmesi defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte olması gibi temel avantajları sayabiliriz.

Prefabrik yapılar tek katlı ve iki katlı olarak projeye göre istenilen ölçüde ve tasarımda üretilmektedir. Üretimi gerçekleştirdiğimiz prefabrik binaların ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, iso konteyneri, tren veya hava kargo uçakları ile uluslararası standartlarda yapılabilmektedir. Batopan levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez. Betopan pres tip bina ve sac panel sistem binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik yapılarda elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, alcıpan, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, alcıpan, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir. Üretimlerimizde kullandığımız malzemelerin tamamında kalite belgeli standartlar içeren ürünler tercih edilmektedir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail