Anahtar Teslim Prefabrik Şantiye Projelerin Uzmanı Karmod

Karmod Prefabrik’in, Türkiye’de ve Dünya’da bir çok inşaat projesinin şantiye yapılarında imzası var. Azerbaycan Bakü’de dünyanın bilinen en büyük doğalgaz rezervine sahip BP – Azfen’in işlettiği Şah Deniz 2’nin şantiye yapılarında, Afrika’da Libya’dan Kongo’ya, Nijerya’dan Mısır’a bir çok işçi kampı şantiye yerleşkesinde ve dünyada 500’ü aşkın şantiye projesinde yapılarımız var.

Karmod’un modüler prefabrik şantiye yapıları ergonomik tasarımı, pratik ve hızlı kurulumu, yüksek verimli ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla inşaat projelerinizi daha da kolaylaştırıyor. 
Uluslararası tecrübe ve kalitesiyle tam zamanında teslimat Karmod’un en önemli farkıdır. Karmod çeyrek asrı aşan tecrübesi ve öz sermayesiyle gerçekleştirdiği modern sistem yüksek kalitede üretimli şantiye yapıları bugün 80’e yakın ülkede güvenle kullanılmaktadır. Karmod’un üretim yaptığı şantiye yapıları arasında; inşaat şantiye binalarıofis binalarıyemekhaneyatakhane, sosyal alanlar, wc – duş ünitelerigibi yapılar yer almaktadır.  

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail