Prefabrik Yapı

Prefabrik Yapı Teknolojisi

Ön üretimli modüler panel birleşenli hazır evleri ifade etmek için prefabrik yapı adı kullanılmaktadır. Tek katlı ve iki katlı olarak imal edilebilen prefabrik yapı modeli çok farklı tarzda yapılara imkan sunmaktadır. Prefabrik yapının diğer inşaat türlerinden önemli farkları vardır. Modern teknoloji ile kısa sürede üretilerek yine çok kısa sürede kurulum yapılabilmesi prefabrik yapı modelinin diğerlerine göre avantajlı kılmaktadır. Prefabrik yapı uzun ömürlü yapısı, modüler demonte sistemle çevreci özelliği ve en önemlisi fiyat avantajlarıyla da tercih sebebidir.

Karmod prefabrik yapı modern üretim tesislerinde kaynaksız teknoloji kullanarak Hi-Tech sistemiyle üretim gerçekleştirmektedir. Fabrika ön üretimli Karmod prefabrike yapı sisteminde hammaddeden üretime her detay kalite kontrol sisteminden geçirilmektedir. Ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı kurulum sahasına nakledilerek profesyonel ekibimizce montajı yapılmaktadır.


Karmod prefabrik yapı sektöründe çeyrek asrı geçen tecrübesini üretim kalitesiyle birleştirerek gerçekleştirdiği güvenli yapılarını cazip fiyat avantajlarıyla müşterilerine sunmaktadır.

ISO kalite sistemiyle üretilen Karmod prefabrik yapılar  gelecek neslin yapıları olarak üretilmektedir. Üretimde kullanılan tüm ekipmanlar (kapı, pencere, su ve elektrik tesisat malzemeleri, çatı ve duvar kaplamaları vb.) kaliteleriyle önde olan markalardır.

Prefabrik Yapı Fiyatların firmalara göre oldukça değiştiğini hatırlatmak gerekir. Seçilen model ve konutun kurulacağı yerin mesafesi gibi etmenler de prefabrik yapı fiyatı değiştiren nedenler olacaktır.

Fiyat araştırması yaparken ilgili firma ile ile bağlantı kurulduğunda prefabrik yapı fiyata nelerin dahil olduğunu öğrenmenizde fayda var. Örneğin konutun kurulacağı beton zemin, elektrik su tesisatları, cam çerçeve, mutfak vs. gibi.

Tek katlı ve Çift katlı prefabrik yapı fiyat aralıkları:

Tek katlı 100 m2 Prefabrik yapı için yaklaşık fiyat aralığı; 25.000 YTL - 45.000 YTL

Çift katlı 120 m2 Prefabrik Villa yapı için yaklaşık fiyat aralığı; 30.000 YTL - 65.000 YTL

Prefabrik yapı fiyatlar yaklaşık olup, bu aralıkların dışında da konutlar bulunabilir. Rakamlar fikir verme amaçlıdır. Ayrıca prefabrik yapı fiyatları yukarı ve aşağı çeken birçok etmen olduğu unutulmamalıdır.
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail