Prefabrik Yapı

Prefabrik Yapı projelerinde büyük projelerin çözüm ortağı: Karmod

Çeyrek asrı aşan bilgi birikimimiz ve modern tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz teknolojik üretimle prefabrik yapı üretiminde dünya genelinde projelerin çözüm ortağı olduk. Türkiye’den Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Avrupa’ya 500’ün üzerinde prefabrik yapı projesine imza attık.

Avrupa’ya uzanacak dev doğalgaz projesinin ucunda KARMOD var.

Bugüne kadar dünyanın tesbit edilen en yüksek rezerve sahip doğalgaz kaynağı Azerbaycan’ın Bakü yakınlarında bulundu. Bu gaz, Şahdeniz 2 projesi olarak BP – Azfen ortaklığında 2018 yılında Türkiye’ye 2019’da ise Avrupa’ya ulaşacak. Bu projenin 2018 yılına kadar kullanılacak işçi şantiye yapıları Karmod imzası ile üretiliyor. Yönetim ofisleri, yatakhaneler, yemekhane binaları, eğlence ve dinlenme alanları, ibadethaneler, wc duş üniteleri Karmod tarafından üretildi.

Toplu konutlarımızla Irak’ı yeniden yapılandırdık.

KARMOD Irak’ın başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 7 ay gibi kısa bir sürede 1884 adet konut ve sosyal tesis yapılarını tamamlayarak teslim etti. Proje büyüklüğü ile dünyada tek seferde gerçekleştirilen Prefabrik Yapı projesi oldu.
Karmod Prefabrik yapılarda; şantiye yapıları, işçi kampları, yatakhaneler, yemekhaneler, prefabrik yönetim binaları, prefabrik satış ofisleri, prefabrik sosyal tesis yapıları, prefabrik oteller, prefabrik restaurantlar, prefabrik wc duş çözümleri, prefabrik evler, prefabrik konutlar vb. bir çok yapı modelinin güvenli ve uzun ömürlü olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod