Prefabrik Yapı

Prefabrik Yapı projelerinde büyük projelerin çözüm ortağı: Karmod

Yüksek standartlardaki prefabrik yapılarımızla uluslararası firmaların tercihi olduk. Karmod prefabrik yapı, hem kamu hem de özel sektörler için gelişmiş prefabrik yapılar tasarlar ve üretir. Bu Sektörler: Ticari yapılar, Şantiye Yapıları, Kamusal binaları, işçi prefabrik şantiye yapıları, Eğitim Okul binaları, Sağlık Hastane binaları, Petrol Gaz ve Maden kamp binaları,  Ekonomik Toplu konutlar, Askeri ve polis zırhlı binaların yüksek standartlarda prefabrik modüler yapılar üretiyoruz. Karmod prefabrik yapı 1986 bugüne 28.500 m2 üretim fabrikasıyla Türkiye'de ve Dünya'da inşaat sektöründe bütün firmaların modüler işçi şantiye mobilizasyon yapılarını doğrudan üreten firmalardan birisidir.

Karmod; farklı sektörlerin ihtiyaçlar için geliştirilmiş yüksek teknolojiyle veya standart ölçekli projeleriniz için, hızlı pratik her mevsim koşullarına uygun, tüm süreçlere prefabrik yapı çözümleri sunuyor.

Çeyrek asrı aşan bilgi birikimimiz ve modern tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz teknolojik üretimle prefabrik yapı üretiminde dünya genelinde projelerin çözüm ortağı olduk. Türkiye’den Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Avrupa’ya 500’ün üzerinde prefabrik yapı projesine imza attık.

Avrupa’ya uzanacak dev doğalgaz projesinin ucunda KARMOD var.

Bugüne kadar dünyanın tesbit edilen en yüksek rezerve sahip doğalgaz kaynağı Azerbaycan’ın Bakü yakınlarında bulundu. Bu gaz, Şahdeniz 2 projesi olarak BP – Azfen ortaklığında 2018 yılında Türkiye’ye 2019’da ise Avrupa’ya ulaşacak. Bu projenin 2018 yılına kadar kullanılacak işçi şantiye yapıları Karmod imzası ile üretiliyor. Yönetim ofisleri, yatakhaneler, yemekhane binaları, eğlence ve dinlenme alanları, ibadethaneler, wc duş üniteleri Karmod tarafından üretildi.

Toplu konutlarımızla Irak’ı yeniden yapılandırdık.

KARMOD Irak’ın başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 7 ay gibi kısa bir sürede 1884 adet ekonomik toplu konutları ve sosyal tesis yapılarını tamamlayarak teslim etti. Proje büyüklüğü ile dünyada tek seferde gerçekleştirilen Prefabrik Yapı projesi oldu.

Karmod Prefabrik yapılar ’da; şantiye yapıları, işçi kampları, yatakhaneler, yemekhaneler, prefabrik yönetim binaları, prefabrik satış ofisleri, prefabrik sosyal tesis yapıları, prefabrik oteller, prefabrik restaurantlar, prefabrik wc duş çözümleri, prefabrik evler, prefabrik konutlar vb. bir çok yapı modelinin güvenli ve uzun ömürlü olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Prefabrik yapıların ömrü ne kadardır?
Prefabrik yapılar sökülerek başka bir yere taşınabilir mi?
Prefabrik yapılar bakım gerektirir mi?
Prefabrik yapılarda ısı ve ses yalıtımı nasıldır?
Prefabrik yapıların üretim ve montaj süresi ne kadardır?
Prefabrik yapılar için ruhsat gerekli mi?
Prefabrik yapıları en fazla kaç kat yapabiliriz?
Prefabrik yapının fiyatı nasıl belirlenir?
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail