Afrika’nın Enerji santrallerinde Karmod imzası

Afrika’nın Enerji santrallerinde Karmod imzası

Afrika’nın Enerji santrallerinde Karmod imzası

 

Prefabrik yapıların dünyadaki markası Karmod, Afrika’da enerji santrallerinin yönetim ve işçi kamp yapılarını üretiyor.

Doğu Afrika’da ada ülkesi Madagaskar’da 120 megavat kapasiteli fuel oil enerji üretim santral binalarını teslim eden Karmod, Afrika’nın batısında yer alan Mali’de de enerji santral binaları kuracak.

Üretimlerini İstanbul’daki modern tesislerde kaynaksız vidalı sistem demonte üretim teknolojisiyle gerçekleştiren Karmod hızlı kurulumlu yapılarıyla öne çıkıyor. Teknolojik hatta çok kısa sürede ön üretimli hazırlanan yapılar uluslararası konteyner taşımacılığı ile dünyanın her bölgesine kolayca ulaştırılabiliyor. Kullanım yerinde Karmod süpervisörlerince bir kaç gün gibi kısa sürede kurulum yapılan enerji santral binaları kullanıma hazır şekilde teslim ediliyor.

Karmod tarafından Madagaskar enerji santrali için üretilen toplam 1911 metre büyüklükteki 4 ayrı bina 1 ay gibi kısa sürede kurulum gerçekleştirilerek teslim edildi. Karmod’un yapıları Madagaskar Cumhuriyeti’nde elektrik ve su işletmesini yürüten Aksaf Power firması tarafından en az 20 yıl süreyle kullanılacak. Yapılar hem santralin kuruluş aşamasında şantiye işçi kampı olarak hem de santral devreye alındığında işletme binası olarak hizmet verecek.

Madagaskar fuel oil enerji santrali projesi kapsamında 4 adet çift katlı binanın üretim ve kurulumu yapıldı. Toplam 1911 metrekare büyüklüğe sahip yerleşkede 1 adet 464 metrekare iki katlı mühendis yatakhanesi, 1 adet 822 metrekare iki katlı işçi yatakhanesi, 1 adet 302 metrekare iki katlı lokal binası, 1 adet 323 metrekare iki katlı ofis binası bulunuyor.

Ergonomik kullanım ve konforun hedeflendiği yapılarda ekstra olarak özel dış cephe kaplamaları, panik barlı kapılar, sıva altı elektrik sistemi, data kablolamaları, mebranlı ve cam yünlü çatı izolasyonu gibi özel uygulamalar gerçekleştirildi.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail