Prefabrik Villa

Prefabrik Villa Yapılar

Estetiğinden konfora yapım süresinden üretim kalitesine kadar prefabrik villa bir çok avantajı içermektedir.Diğer yapı modelindeki villa yapılarına göre fiyat açısından değerlendirdiğimizde prefabrik villa en avantajlı fiyata sahiptir. Prefabrik villa modellerimizin tamamında estetik görünüm, yüksek kalite, konforlu ferah mekanlar ve müşteri tercihlerini birleştirdik. Sürekli yenilenen yenilikçi yapısıyla Karmod prefabrik villada bir villadan beklentinizin daha çoğunu bulursunuz.

 

 
Bir bakışta Karmod prefabrik villa yapılarının avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;
• Estetik yaşam kalitesini artıran tasarımlar
• Kaynaksız yapı teknolojisiyle üretim
• Yüksek teknoloji ile kısa sürede üretim
• Üretimlerde yüksek kalitede malzeme kullanımı
• Uzman ekiple hızlı, kolay, kısa sürede montaj
• Müşteri isteklerine göre farklı kaplama uygulamalarına imkan verme (yalıpan, ahşap, siding vs.)
• Dört mevsim uzun ömürlü kullanıma uygun üretim kalitesi
• Demonte dönüşümlü yapısıyla çevreci yapı sistemi.
 

Karmod prefabrik villa tercih alanlarının başında villa amaçlı sürekli yaşam evi, tatil köyü villaları, apart villalar, lüks sosyal tesis yapıları, turizm köyleri vb


Prefabrik villa ların birine sahibimi olmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Prefabrike yapılar üreten Karmod Prefabrik firması prefabrik villa üretiminde dev ve öncü bir firmadır. Kaynaksız yapı teknolojisi ile üretimini yaptığı villaların ömürleri neredeyse torunlarınızın torunlarına yetecek niteliktedir. Uygun koşullar sağlandığı taktirde bu süre zarfı teorik olarak sonsuzdur. Depreme dayanıklı, kesinlikle yanmaz, rüzgar ve sel gibi doğal afetler ile zarar görmez, tamamen avrupa standartlarına uygun, insan sağlığına zararlı asbest ve benzeri madde içermeyen en önemlisi çok daha ucuz ve hesaplı fiyatlara sahiptir. Yukarıdaki resimleri inceleyerek referans olarak verilmiş prefabrik villa görünüşlerine bakabilirsiniz 

Prefabrik Villalar Çok Hesaplı Fiyatlara Sahip Olabilirisiniz

Lüks olan ve asla lüks fiyatlarını kapsamayan prefabrike villalarımız çelik bir iskelet üzerine kurulur.Kurulan çelik iskelet üzeri dünya standartlarında olması gereken malzemeler ile kaplanır ve prefabrik villanız oluşturulur. Çelik konstrüksiyon kaplamasında kesinlikle asbest içeren malzemeler kullanılmaz ve alçı, ağaç ve beton gibi karışımlar ile elde edilen siding sistemi kullanılmaz. Asbestin insan sağlığına zararlı bir madde olduğu raporlarla anlaşılıp ıspatlanmasının ardından hala üretiminin yapıldığı günümüz ülkesinde alternatif üreticiler gibi yarın beton yarı alçı hiçbir mamül kullanılmaz. Asbest denilen malzeme, son yüzyılda yüzlerce tartışmaya neden olan birçok akciğer hastalıklarına ve akciğer kanserlerine neden olmasıyla tanınıyor. Lif silikatlardan oluşan bu malzeme, selüloz ve beton ile karıştığında bir gaz meydana getiriyor. Bu meydana gelen sıkışma sebebinden kaynaklanan gaz insan ciğerlerinde bulunan aerosollerin pıhtılaşmasına neden oluyor ve mesothelioma adındaki solunum kanserine neden oluyor.

Prefabrik Villa Ev Modelleri

Süregelen ve tedavisine devam edilmeyen (genelde farkında olunamıyor) mesothelioma solunum kanseri, yerini akciğer kanserine bırakarak ilk etapta çocukların sağlıksız gelişimine, yaşlıların nefes darlığına ve erişkinlerinde solunum yetmezliklerine sebep oluyor. Bugün piyasada kullanılan birçok kaplama yani siding ürününde asbest olduğu bilinmektedir. Fakat bu firmalar lider kuruluşlar olduğu için önüne geçilememekle beraber sadece ticari zihniyet çerçevesinde düşünüldüğü için kullanılmaktadır. Alçı ve beton karışımı adı altında üretilen bu mamüller birçok prefabrik üreticisi ve prefabrik imalatçısı tarafından kullanılmaktadır. Her ne kadar bunun hakkında müşterilerine bilgi vermeselerde işin ciddi boyutunu kendileride bilmektedir. Fakat az öncede hatırlatıldığı gibi işin ticari boyutu gözönüne alınırsa yaptıkları kendi açılarından doğru birşeymiş gibi görünüyor. Fakat insan sağlığı ciddi bir kriterdir ve kesinlikle kimsenin buna itimatı olmayacaktır. Bu sebeple geliştirilen betopan, içeriğinde selüloz yani bitki hücrelerine dayanıklılık katan madde ve doğal çimento lifleri içermektedir. İçeriğinde yine bunları birbirine bağlamak maksadıyla kimyasal maddeler içermektedir.

Prefabrik Villa Fiyatları

Fakat bu kimyasallar Avrupa Birliği onayını almış, sertifikalanmış, tescillenmiş ve ülkemizde karmod prefabrik tarafından satışa sunulmuştur. Bugün dünyada yerleşim konusunda belli noktalara gelmiş Belçika, Hollanda, Almanya, Fransa, İsviçre, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, İngitere, Avusturya gibi birçok ülke tarafından kullanılmaktadır. Yanmayan özelliği sayesinde kesinlikle yangın gibi afetler için özel harcamalara gerek duyulmaz, kırılma ve çatlama yapıp sızıntısı olmadığı için bir süre sonra değiştirmeniz gerekmez ve kesinlikle deniz suyu dahil hiçbir sıvıdan etkilenmez. Bunlar göz önüne alındığında alternatif ürünlere harcanan ek yatırımların ortadan kalktığı ve demonte gibi durumlarda zarar görmediği için ek bir yaptırıma sahip olmadığı ortaya çıkar. Yaptıracağınız prefabrik villanın metre² cinsinde ortalaması ortaya çıkartıldığında ise büyük bir maddi kazanç sağlandığı görülür. Bu size ek olarak dayanıklılık ve uzun ömrüde getirmiş olur.


Prefabrik Villa Resimleri

Prefabrik villalar standart olarak çelik ev yani çelik konutlar, dubleks ev ve villa ayrıca tek katlı konutlar olmak üzere üç standart çeşittir. Çelik evler yani çelik konutlar birden fazla kata ve daha fazla gereksinime ihtiyaç duyduklarından daha teferruatlı çelik konstrüksiyon ile üretilirler. Dubleks konutlar ise adındanda anlaşıldığı üzere dubleks villa veya dubleks ev çeşitleridir. Bu kategori altına Tripleks yapılarda girmektedir. Tripleks yapılar ultra lüks villa çeşitleridir. Yazlık ve kışlık olarak kullanılacağı gibi daima kullanım içinde idealdir. Yoksa rüyamı? dedirtecek kadar ek özelliklere sahip tripleks villalar minimum 2 kata maksimum 4 kata sahip çelik evlerdir. Tek katlı konutlar ise yine adından anlaşıldığı üzere tek kata sahip yapılardır. Günlük her kullanıma uygun ve hayata entegre olan bu ev çeşitleri daha çok müstakil bir yapıya sahip olduklarından kırsal kesimlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alan olaraksa metre² cinsinden, 29 metre²'den başlarlar ve standartta 160 metre²'ye kadar giderler. Ek özellikler ve istekleriniz harici bu yapılarda prefabrike yapılardır. Yukarıdan referans olan bazı müşterilerimizin villa resimlerine gözatabilirsiniz.

 Prefabrik Villa Evler

Villa modellerinin sınır tanımadığı Karmod Prefabrik ile iletişime geçmek isterseniz Prefabrik menüsü altındaki sayfadan iletişim kurabilir, villa fiyatlarını öğrenebilir, standart paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca istekleriniz veya zevklerinize hitap edecek gereksinimleriniz var ise veya kalabalık bir aile olarak daha fazla sayıda odaya, banyoya, tuvalete ihtiyacınız olabilir. Bunlar hakkındada detaylı analizlerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Hazırladığınız bir projeniz varsa ve danışmak istiyorsanızda bizimle irtibata geçerek size yardım etmemizi sağlayabilirsiniz. Karmod Prefabrik kaliteyi uygun fiyatlara, sizleri hayallerinize ulaştırır.

 
 Villa Prefabrikler, Villalar, Prefabrik Villa, Çelik Villa, Hazır Villa, Prefabrik Villa Hazır Yapı, Prefabrik Konutlar, Prefabrik Evler, Satılık Prefabrik Ev, Ahşap Evler, Çelik Evler
 
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail