Prefabrik Villa Fiyatları
Prefabrik Villa Fiyatları

Villa prefabrik yapı sisteminin konfor beklentisi yüksek müşteri tabepleri için sunduğu lüks konut modelidir. Karmod Prefabrik yenilikçi mimari tasarımlara sahip ev modellerini modern üretim tesislerinde uluslararası kalite standartlarında imal etmektedir. Karmod müşterilerine çok sayıda fonksiyonel kullanım özelliğine sahip hazır planda evler sunuyor. Villa tasarımları müşteri beklentileri de dikkate alınarak günncel mimariye göre yenilenerek geliştirilmektedir.

Karmod prefabrik ve çelik yapı sektöründe 1986 yılından bugüne oluşturduğu tecrübesiyle ürünleriyle Türkiye ile beraber Dünyanın 90’a yakın ülkesinde yer alıyor. Karmod yenilikçi vizyonuyla 20 bin metrekareyi aşkın üretim tesisleriyle çok sayıda yapı modeliyle beraber prefabrik villa üretiminde önemli bir konuma sahip.

Teknolojik üretim hattında kaynaksız vidalı sistemle ön üretimini gerçekleştirdiğimiz prefabrik yapılarımızı uluslararası nakliye standartlarında kullanım yerine sevk ederek kurulum uzmanlarımızca montajlayarak kullanıma hazır teslim ediyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail