Prefabrik Tuvalet Fiyatı ve Modelleri

Prefabrik Tuvalet Fiyatı ve Modelleri

Büyükşehirler gibi kalabalık insan topluluklarının bulunduğu yaşam alanlarında insanın fizyolojik ihtiyaçlarından olan tuvalet gereksiniminin sağlıklı ortamda karşılanması için modern prefabrik seyyar tuvaletler üretiyoruz. Hijyen şartları göz önünde bulundurulduğunda modern kent yaşamı ve turizm bölgeleri için prefabrik mobil tuvalet ürünlerimiz ideal kullanıma sahip. Modüler yapısıyla kolay kısa sürede kullanıma hazır kolay kurulum inkanı sunan prefabrik tuvalet İstanbul gibi yoğun nüfusun yaşadığı tarihi ve turizm şehirlerinin ihtiyaçlarına özel tasarlandı.

Meydan ve caddelerle beraber şehrin park alanları, spor tesisleri, fuar alanlarında kolay kurulumu ile beraber elektronik turnike geçiş sisteminin kolayca uygulanabildiği tuvalet modellerimiz özellikle belediyeler ve kamu kuruluşlarının tuvalet projelerine hitap ediyor.

Prefabrik seyyar tuvalet ürün tasarımlarımızda en önemli önceliklerimiz modern görünüm, hijyenik sağlıklı yapı, engelli tuvalet erişimine uygunluk gibi uluslararası standartları içermektedir. Alaturka ve alafranga tuvalet üniteleri, engelli üniteleri, duş ünitelerimizle beraber opsiyonel uygulamalarımız arasında çocuk lavabosu, sıcak-soğuk klima iklimlendirmesi gibi detaylar yer almaktadır. Prefabrik tuvaletlerimiz cami bölgeleri gibi yoğun kullanımlı alanlarda da tercih edilmektedir. Camiler için komple tuvalet ve abdesthane projeleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Büyük şehirlerde Metro istasyonları çıkışlarında, Marmaray, Metrobüs gibi ulaşım noktalarında prefabrik tuvaletler pratik çözüm içermektedir. Prefabrik tuvaletler pazar yerleri, plajlar, piknik alanları, park ve bahçeler gibi noktalarda da pratik ve güvenli özelliği ile tercih edilmektedir

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail