Prefabrik Tek Katlı Konutlar

Prefabrik Tek Katlı Konutlar

Prefabrik tek katlı konutlar kısa sürede ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirebilecekleri kolaylıklara sahip. Uzun ömürlü prefabrik yapı teknolojisi ile kısa sürede üretilip başka ustalara ihtiyaç duyulmadan Karmod uzmanlarınca kullanıma hazır kurulan hazır ev fiyatları ile de çok cazip. Tek katlı prefabrik ev 49 metrekareden başlayarak 149 metrekareye ulaşan ölçülerde çok sayıda fonksiyonel kullanım konforu sunan farklı ev modelinde üretiliyor. Karar verdiğinizde ortalama 10 gün gibi kısa bir sürede Karmod evlere sahip olabilirsiniz. Üstelik hemen kullanmaya başlayabileceğiniz şekilde.

Tasarımları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde özenle hazırlanan Karmod konutları mimari estetikle beraber yüksek yapı güvenliğine sahip. Müşteri beklentilerinin de dikkate alındığı ev tasarımlarımız dışardan bakıldığında estetik görünümü hemen farkedilirken iç mekanda ferah kullanım sunan ergonomik tasarımlar içeriyor.

Karmod’un çok sayıda hayalinizi gerçekleştireceğiniz ev modelinden birini beğendiğinizde modern tesislerde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak evinizin ön üretimi gerçekleştiriliyor. Sonraki süreçte eviniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun demonte sevk sonrası Karmod uzmanlarınca kurulum yapılarak teslim ediliyor. 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail