Prefabrik Sınıf
Acil Sınıflar

Modüler birleşimli özelliği ile hazır yapı sistemi prefabrik sınıf ihtiyaçlarının kısa sürede karşılanmasına, hızlı güvenli ve pratik çözüm sunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) okul standartlarına uyumlu özelliği, hızlı üretimi, hızlı kurulumu, uzun ömürlü yapı güvenliği ve ekonomik okul bütçe çözümleri prefabrik yapı modelini öne çıkaran detaylar arasında yer alıyor.

Karmod 1986 yılından bugüne sektördeki uzmanlığı ile yapı statiği uzmanlarca hazırlanmış ergonomik kullanımda tasarıma sahip güvenli okul yapılarını modern teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde hazırlıyor. Uzman ekipleriyle yerinde kurulum yaparak kullanıma hazır teslim ediyor. Okullarımızda sınıf bölmeleri yine MEB yönetmeliğine uygun standartlarda hazırlanmaktadır. Kapı açılımı, öğrenci kapasitesi, sıra yerleşimleri, öğretmen masası, yazı tahtası ve akıllı tahta, projeksiyon gibi sağlıklı eğitim ortamını bütünleyen detaylarla beraber sınıf yüksekliği, pencereler, yangın dedektörleri, elektrik sistemi yönetmeliğe uygun şartlar taşımaktadır.

 

Hazır yapı modeliyle üretilen prefabrik sınıflarımızın en önemli özelliğinden biri de üretim ve kurulum hızıdır. Özellikle acil sınıf ihtiyaçlarında  günlerle ifade edilen zaman diliminde üretim ve kurulum gerçekleştirilebilmektedir. Hazır yapı sistemli sınıflarımız yüksek izolasyona sahiptir. Anasınıfı, ilköğretim, ortaokul ve lise sınıfı, yüksekokul ve fakülte sınıfları ile beraber özel sektörün ihtiyacı olan sınıflar üretimlerimiz arasında yer almaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail