Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik şantiye ve ofis binalarında hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler sunuyoruz. Karmod kalite güvencesiyle sunduğumuz satış sonrası destek hizmetlerimiz de en önemli farkımız. Zamanla yarışan projelerin şantiye alanlarında yoğun çalışma temposunun getirdiği yorgunlukların zinde mekanlarda tolere edilmesi gerekir. Karmod prefabrik şantiye yapıları ile zor şantiye çalışma ortamlarına zindelik veren ofis, yatakhane, yemekhane, dinlenme salonları, eğitim salonları ile beraber çamaşırhane, wc duş üniteleri üretmektedir.

1986’dan bugüne tecrübemizle Karmod olarak prefabrik şantiye projelerinde teknolojik kaliteli ürün, hızlı üretim, tam zamanında teslimat ve satış sonrası destek hizmetlerimizle büyük projelerin en önemli çözüm ortağı olduk. Prefabrik şantiye binalarında ergonomik tasarımlarımız ve yenilikçi üretim anlayışımızla Türkiye ile beraber Dünyanın 80’i aşkın ülkesine ihracat gerçekleştirerek sektörün öncü markalarından olduk.

Kaynaksız vidalı sistem yapı teknolojisini kullandığımız üretimlerimiz şantiyelere getirdiği konforla hemen fark ediliyor. Vidalı demonte sistem prefabrik şantiye bina modellerimiz özellikle yol yapım gibi hareketli şantiyeler için defalarca sökme ve kurulum imkanı ile ekonomik avantaj sunuyor.

Karmod prefabrik, AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile destekleyerek düzenli olarak yenilediği prefabrik şantiye binaları birbirinden farklı iklim bölgeleri için ekonomik fiyatının yanı sıra montaj kolaylığı sunan en avantajlı şantiye yapı modelidir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail