Prefabrik Ofis Binası

Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik ofis denince ilk aklan gelen şantiye ya da kamp içinde idari işlerin yürütülmesi amacıyla projelendirilen ve uygulanan binalardır. Prefabrik ofisler eğer bir şantiyenin parçası ise çoğu zaman diğer şantiye binalarına göre daha estetik ve farklı teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Dolayısıyla prefabrike ofis fiyatları diğer şantiye binalarına göre farklılık gösterebilmektedir.
Prefabrike ofisler eğer bir bütünün parçası değilse prefabrik işyeri diye adlandırılmaktadır. Şantiye ya da kamp içindeki prefabrik ofis ile benzerlikler gösteren prefabrik işyeri müstakil olarak kullanılmaktadır. Prefabrik işyeri çoğunlukla satış ofisi, showroom gibi amaçlara hizmet etmektedir. Prefabrik işyeri fiyatları estetik ve konfor tercihlerine bağlı olarak prefabrik ofis fiyatları gibi değişmektedir.

Prefabrik Ofis yapılarını yüksek teknolojik yöntemleri kullanarak üreten Karmod anahtar teslimi projeler sunmaktadır. Prefabrik ofis binalarında çok sayıda proje gerçekleştirdik. Sitemizde bulunan ofis planlarını inceleyebilir veya iletişim sayfamızda irtibat bilgileri yer alan size en yakın satış ofisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Karmod prefabrik ofis çözümleri arasında, yönetim merkezi ofisi, satış ofisi, tanıtım ofisi, şantiye yönetim ofisi, şube müdürlüğü ofisi, sağlık ocağı, muhtarlık, taksi durağı gibi çok sayıda ofis çözümü yer almaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail