Prefabrik Ofis Binaları

Modern tasarımları, kısa sürede üretim ve kurulumu, uzun ömürlü yapı özelliği ve en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla Karmod prefabrik ofis binaları ile işinizi kurarak hemen kazanmaya başlayın. Karmod tek katlı veya iki katlı istenilen ölçülerde ofis tasarımlarını uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlamaktadır. Dıştan bakıldığında göz estetiğine sahip ofis yapıları içte fonksiyonel kullanımda ferah mekanlarıyla ergonomik çalışma ortamları hazırlamaktadır. Prefabrik ofis dış cephede ekstra kaplama uygulamalarına imkan veren özelliği ile daha estetik ve modern görünümde yapılara imkan sunmaktadır.

Yapıyı oluşturan ana üniteler makina otomasyon teknolojisiyle tasarımdaki detaylar birebir ölçülerde yansıtılarak kaynaksız vidalı üretim sistemiyle imal edilmektedir. Yüksek izolasyona sahip duvar panelleri dışta 10 cm kalınlığa sahiptir. Çatı sisteminde paslanmaz galvaniz sacdan makine sisteminde bükülerek hazırlanan vidalı yüksek dayanımlı makaslar kullanılmaktadır. Çatı örtüsünde tercihe göre metal kiremit, shingle, oluklu sac gibi alternatifli model ve renklerde kaplama malzemeleri kullanılabilmektedir. Ofis ana kapısı çelik kapı olup iç kapılarda panel kapı sistemi kullanılmaktadır. Aana giriş veya ara bölme kapılarında otomotik fotoselli kapı açılımlı cam kapılar opsiyonel olarak kullanılabilmektedir. Pencere sisteminde çift ısıcamlı birinci sınıf marka pvc doğrama profilleri kullanılmakta olup opsiyonel olarak ahşap desenli alternatifler de uygulanabilmektedir.

 

Karmod kalitesiyle kısa sürede işinize başlayacağınız prefabrik ofis binalarına kolayca sahip olun, modern ofiste çalışmanın farkını yaşayın.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail