Karmod Cibuti’ye Telekom binası kurdu

Karmod Cibuti’ye Telekom binası kurdu

Karmod prefabrik modüler yapı, Afrika ve Cibuti genelinde Okul, hastane, askeri tesis maden kampları ve ekonomik sosyal konut projeleriyle beraber çok sayıda kamu ofis binasının yapımını gerçekleştirdi.  Prefabrik yapı sektöründe 100’e yakın ülkede projeler gerçekleştiren Karmod Afrika’da yeni bir projeyi daha tamamladı. Karmod Afrika ülkelerinden Cibuti’de ülkenin telekom şirketince kullanılacak yönetim ofis binasını 1 ay gibi kısa bir sürede kullanıma hazır kurulumla teslim etti. 

Yeni teknolojili demonte vidalı geçmeli sistemli üretim, kolay nakliye, hızlı kurulum…

Prefabrik yapı sektörünün dünya lideri markası Karmod’un yeni teknoloji ile demonte ön üretim gerçekleştirdiği binalar kolay nakliye ve hızlı kurulum avantajlarıyla Afrika, Ortadoğu, Ön Asya, Avrupa ve Güney Amerika ülkelerinin önde gelen yapı tercihleri arasında yer alıyor. Demonte sistemli yapılar uluslararası konteyner yük taşımacılığı standartlarında karayolu, gemi, uçak, demiryolu taşımacılığı ile dünyanın her yerine ulaştırılıyor.

Karmod prefabrik yapı, Cibuti genelinde Okul, hastane, askeri tesis maden kampları ve ekonomik sosyal konut projeleriyle beraber çok sayıda kamu ofis binasının yapımını gerçekleştirdi. Bazı projelerin yapımı da devam ediyor.

Cibuti ile beraber Nijerya, Fildişi Sahili, Senegal, Tanzanya, Kongo, Eritre ve Cezayir Karmod’un en çok proje gerçekleştirdiği ülkeler arasında yer alıyor. Bu ülkelerde gerçekleştirilen projeler arasında genel olarak işçi şantiye kamp yapıları olarak ta tanımlanan çalışma ofisleri, yatakhane ve yemekhane binaları, okul ve hastane binaları, toplu konut projeleri ve yönetim merkezi ofisi gibi yapı çeşitleri bulunuyor.

Cibuti Telekom için yapılan iki katlı ofis binasını bir ay gibi kısa sürede kurulum yaparak teslim ettik. Ülkede ayrıca kadın doğum hastanesi, tarım bakanlığı ofisi, gümrük ofisleri gibi projelerin de yapımı gerçekleştirildi.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail