Prefabrik Konut

Prefabrik Konut Teknolojisi

Yapı sektöründeki 1986 yılından günümüze ulaşan tecrübemiz, yenilikçi tasarımlarımız, üretim kalitemiz, zamanında teslimat gibi farklarımızla Türkiye’de en çok tercih edilen prefabrik konut markası olduk. Karmod olarak bu üstünlüklerimizin yanına avantajlı konut fiyatlarımızı müşterilerimiz lehine kolaylık olarak sunduk.

Prefabrik konut tasarımlarımızda müşteri ihtiyaçlarını dinleyen uzman satış ekiplerimizin yanı sıra bu beklentileri ustalıkla tasarıma dönüştüren profesyonel tasarımcılarımızın en önemli amacı müşteri memnuniyeti. Beklentilerinizin de tam olarak yansıtıldığı size özel projenin onayından sonra teknolojik üretim hattında hazırlanan konut birleşenleri modüler birleşenleriyle kurulum yerine sevk sonrası uzman montaj ekiplerimizce montajlanarak kullanıma hazır teslim edilmektedir. Karmod prefabrik ev teknolojisi ile 10 gün gibi kısa bir sürede istediğiniz mekanda konuta sahip olabilirsiniz.

Yüksek Yalıtımlı ve Enerji Tasarruflu Prefabrik Konutlar

Günümüz Dünyasının ve Türkiye’nin en önemli konularından olan enerji tasarrufu çerçevesinde konutlarda da iç ve dış etkenlere karşı maksimum yüksek yalıtım değerlerini yakalaması hedeflenmektedir. Karmod prefabrik konut üretimlerinde izoleli duvar panelleri, izoleli çatı sistemi ve pvc çift ısı camlı pencere kullanımıyla yüksek izolasyona sahip konutlar üretmektedir.

Prefabrik konut modellerimizin tamamında, evin kullanılacağı coğrafi bölgenin iklim değerlerine göre (kar  yağış yükleri, rüzgâr hızlarını ) ve depremsel koşullarını göz önüne alınarak üretimde yüksek kaliteli malzeme seçimi yapılmaktadır.

Prefabrik Konutta Maliyet ve Zaman Önemli

Karmod güvencesiyle prefabrik konut ve villanıza  sahip olduğunuzda beklentilerinizin ve yapacağınız harcamaların tam karşılığını bulursunuz. Karmod, Türkiye genelinde gerçekleştirdiği konut üretim tecrübesini ihracata dönüştürerek ülkemiz ekonomisine ciddi katkılar sağlamıştır. Karmod, 2013 yılında Irak’ta 7 ay gibi kısa bir sürede 1884 konut üretimiyle Dünyada tek seferde tamamlanan en büyük prefabrik toplu konut projesini gerçekleştirdi.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail