Prefabrik Konteyner Fiyatları

Karmod Prefabrik Konteyner ile çok amaçlı kullanım özelliğinde pratik yaşam alanları sunuyoruz. 1986'dan bugüne üretim tecrübemizle Türkiye'de ve Dünyada ses getiren büyük inşaat projelerinin şantiye işçi yerleşkelerine prefabrik şantiye binaları, geçici konaklama yapıları, şantiye mobilizasyonu amaçlı modüler ve ofis ve konteyner yapı çözümlerimizle destek oluyoruz. Üretimlerimiz arasında hazır prefabrik ev ve prefabrik toplu konut, hafif çelik villa, sosyal tesis, okul, hastane amaçlı kalıcı hafif çelik yapı çözümlerinin tasarım ve üretimleri de yer almaktadır.

Prefabrik konteyner fiyatları ile Karmod gerek üretim standartı gerekse teknolojik üretimin getirdiği maliyet avantajlarını müşterileri lehine ürün fiyatlarına yansıtmaktadır. Tüm yapılarımızın tasarım ve projeleri teknik ofisimizde hazırlanmakta olup teknolojik ön üretim sonrası kullanım yerinde hazırlanan beton zemin üzerine kullanıma hazır kurulum yapılmaktadır.

Modüler yapısıyla Prefabrik Binalar, ergonomik kullanışlı, hızlı sevk ve monte edilebilen, yüksek teknolojide üretilen, sağlam ve ekonomik yapılardır. Bu prefabrik konteyner yapılar şantiye yapı mobilizasyonu ile beraber askeri ve sivil acil durumlarda, acil iskan yapıları olarak kullanışlılığı, hızlı ve pratik kurulumu ile tercih sebebidir. Nakliye maliyeti yüksek olan bölgelere demonte olarak sevk edilerek, hızlı bir şekilde sahada monte edilebilirler. Birden çok konteyner yan yana ya da 3 kata kadar üst üste birleştirilerek geniş binalar oluşturulabilir. Karmod prefabrik yaşam konteynerleri, hobi bahçe prefabrik evleri, prefabrik mobil hastane üniteleri, prefabrik derslik üniteleri, muhtarlık binaları, okullar ve inşaat mobilizasyonu (kamp yapıları) gibi farklı alanlarda da kullanılabilen üstün özellikli yapı çözümüdür.

Prefabrik Konteyner avantajları

·         1. Fonksiyonel kullanım özelliği

·         2. Modüler yapısıyla kolay taşınabilirlik

·         3. Hızlı üretim sevkiyat süresi

·         4. Çok Kısa Sürede montaj ve demonte yapılma imkanı

·         5. Uzun ömürlü yapı sınıfında yer alması

·         6. Şantiye ortamlarında yapı ruhsatı gerektirmemesi

·         7. Bir yerden başka bir yere, şeklini değiştirmeden taşınabilir olması

·         8. Duvardan çatıya sandviç panel özelliği ile yüksek izolasyonu

·         9. Farklı İklimlere uygunluğu

·         10. Pratik ve Ekonomik olması

·         11. Acil çözüm seçeneği

·         12. Farklı ölçü ve Ebat ve Modellerde üretilmesi

·         13. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmiş olması

·         14. Depreme dayanıklılığı

Sosyal Medya'da Karmod