Prefabrik Evler

Prefabrik evler konusunda uzmanlığı tartışılmayan Karmod Prefabrik profesyonel ekibiyle yenilikçi, yüksek kaliteli prefabrik evler ve villalar üreterek en ucuz fiyatlara farklı modelleri modern yeni tasarımlarını beğeninize sunuyoruz.

Karmod prefabrike yapının 30 yıllık tecrübesiyle 20.000 m2 üretim tesissimizle ürettiğimiz prefabrik evler de piyasada ürettim yapan firmalardan çok daha fazlasından bizim prefabrik hazır evlerde bulursunuz. Uzman satış personelimizle, mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan prefabrik evler ve villa modellerimizde modern kültürel tasarımların özenle yansıtarak, amacımız evladiyelik ve  huzurlu yaşam alanları siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır .Karmod tek katlı prefabrik evler ve iki katlı  dubleks konutlarda çok farklı dış görsel tasarımlarımızı ve çok çeşitli ev planlarımız beğeninize sunulmaktadır. Bu sayede mutlaka bir evimi beğeneceksinizdir. İklim ve coğrafi koşullar dikkate alınarak hazırlanan ev modellerimiz uzun ömürlü, yüksek  izolasyonlu depreme dayanıklı sağlam yapısıyla ve çevreci ürünler üretiyoruz.

Prefabrik evlerimiz izolasyon açısından mükemmel yapıdadır. 10 cm kalınlığa sahip yüksek yoğunluklu duvar izolasyonlu ile duvar panelleri, çatı kapaması üzerine içten yerleştirilen 2 kat cam yünü ile (İzocam) uygulaması, yüksek kaliteli çelik kapısı, marka ısı camlı birinci kalite PVC pencere sistemleriyle Karmod prefabrik evler bu sayede yüksek izolasyona sahiptir. prefabrik evlerin üretiminde farklı kılan bir diğer önemli yön ise; satış sonrası hizmet anlayışıdır. Karmod prefabrik evler garantili olarak üretilmekte olup, üretim hatalarına karşı garanti olup tamamında satış sonrası hizmet sunmaktadır.
86 ülkeye ihracat yapmış uluslararası üretici kimliği ile 1986 yılından bugüne satın alma tecrübesiyle yüksek ürün kalite ve tedarikinde kendi sermayesiyle gerçekleştirdiği cazip fiyatları müşterileri lehinde prefabrik evler ekonomik  fiyatlarına yansıtarak siz müşterilerimize avantajlara dönüştürür. Kendinize ait özel arsanızda; veya arazinize modern yapı mimarisi, çevreye uyumlu tasarımları ile beklentilerinize projeye göre hem de uygun bütçe imkanıyla bir prefabrik evlere sahibi olmak isterseniz, profesyonellik ve güven açısından Karmod en doğru tercihiniz olacaktır. sizlere her zaman hizmet etmek bizlere onur verecektir

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail