Prefabrik Evler Ve Modelleri

Prefabrik Evler Ve Modelleri

Teknolojik üretimle güvenli ve uzun ömürlü yapı sınıfında yer alan Karmod prefabrik evler ve modelleri klasik ve moderni birleştiren estetik tasarımlarıyla göz dolduruyor. Tasarımdan yapı güvenliğini oluşturan statik hesaplamalarına özenle hazırlanan prefabrik konutlar çok sayıda tek katlı ve iki katlı planda ev modellerine sahip.

Prefabrik yapı sektörü günümüzde son derece modern üretim tekniklerini kullanmakta olup üretimi olan evler klasik betonarme yapı sistemine önemli bir alternatif oluşturmuştur. Sektörde 1986’dan bugüne oluşturduğu güven ve kaliteli üretim ilkesiyle 90’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Karmod  Türkiye ile beraber Dünyaya evler üretiyor. Ev tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanan ev modelleri teknolojik hatta kaynaksız vidalı sistemle ön üretim yapılmaktadır.

Evi oluşturan duvar ve çatı karkasları, kapılar, pencereler, elektrik ve su sistemleri ön üretimli olarak fabrikada hazırlanarak demonte şekilde kullanım yerine sevk edilmektedir. Karmod uzmanlarınça yerinde kurulumu gerçekleştirilen prefabrik evler kullanıma hazır müşterilerimize teslim edilmektedir.

Karmod’u farklı kılan öne çıkan temel özellikler arasında yapı güvenliği, teknolojik hatta kısa sürede üretim ve kurulum avantajı, kalitesiyle üretimlerinin arkasında durması ve hemen ev sahibi yapan ekonomik ev fiyatları olarak sıralayabiliriz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail