Prefabrik ev - Prefabrik evlerin planları ve modelleri

Prefabrik ev - Prefabrik evlerin planları ve modelleri

Uygun Fiyatlara Prefabrik Ev Teknolojisi Sunuyoruz

Prefabrik ev demek profesyonellik, yenilikçi ve modern tasarımları yansıtmak demek. KARMOD prefabrik ev konusunda 30 yıllık üretim tecrübesi uzman mimar ve mühendisler ile müşteri beklentileri de dikkate alınarak tasarlayan Türkiye’nin en büyük prefabrik ev üreten firmalarındandır.  20.000 m2 modern üretim tesislerinde çevreci, yenilikçi ve uzun ömürlü estetik tasarımlar bozulmayan ekonomik prefabrik evler üretiyoruz.  Kendi kültürümüze göre iç planları salon, oturma odası, tuvalet banyosu mutfak ve rahat kullanıma sahip ergonomik tasarımlar hedeflenerek bu sayede prefabrik ev modellerimizde tek katlı ve çift katlı dubleks tasarımlar özenle oluşturuldu.

Karmod prefabrik ev modern üretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Kaynaksız vidalı sistemle teknolojik üretim yapılan Karmod prefabrik ev her detayı özenle güvenle üretilmektedir. dubleks çift katlı veya tek katlı prefabrik hazır ev modeli müşteri onayı sonrası imalat dosyası hazırlanarak üretim istasyonundaki bilgisayara yüklenmektedir. Bilgisayara yüklenen proje üretim bandında sac kesiminden bükümüne, vida deliklerine kadar milimetrik olarak otomasyon sistemiyle hazırlanarak demonte ön üretim gerçekleştirilmektedir. Vidalı sistem üretim binayı çok daha uzun ömürlü kılmaktadır. Karmod prefabrik hazır ev fabrika üretim temrinine göre ortalama 1 hafta  veya 10 gün gibi gibi kısa sürede ön üretim montajı yapılmaktadır.

Otomasyon sistemiyle ön üretimi gerçekleştirilen paletler halinde prefabrik hazır ev montaj yerine sevk edilerek eksiksiz kuruluma hazır hale getirilmektedir. Karmod prefabrike evlerimiz yurt içinde kamyonlar ile veya tırlarla sevk edilmektedir. Yurt dışı üretimler taşıması iso yük konteyneri ile, yada hava kargo, deniz taşımacılık yoluyla standartlarına uygun olarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Montaj alanına sevk edilen Karmod prefabrik ev profesyonel montajcı ekiplerimizce kısa sürede proje göre kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak teslim etmektedir. prefabrik evlerdeki  yüksek kaliteli çelik kapısı, Amerikan iç panel kapıları, ısı camlı PVC marka  doğramaları, elektrik kabloları  ve su tesisatları, elektrik anahtarları ve su tesisat armatürleri, metal kiremit çatı kaplaması, kaliteli iç ve dış boyasıyla kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Karmod prefabrik evin üretiminde kullanılan tüm malzemeler ISO ve TESEK kalite belgeli ürünlerden kullanılmaktadır. prefabrik hazır ev de malzeme kalitemizi ve markalarını diğer teknik özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail