Prefabrik Ev Trabzon

Karadeniz ikliminin ılıman ve yoğun yağış alan özelliğini taşıyan Trabzon ilimize özel prefabrik ev Trabzon konut tasarımlarımızla bölgeye özgü hazır yaşam alanları üretiyoruz.  Hazır ev modellerimiz merkez Ortahisar ilçemizden Of’a, Akçaabat’tan Maçka’ya, Sürmene’den Vakfıkebir’e Trabzon’un her yerinde güvenli kullanım özelliğinde üretilmektedir. Nefes alan havalandırma menfez sistemi ve uzun yıllar sürekli yağış alan iklim özelliğine dayanımlı çatı kalitesiyle Karmod Trabzon prefabrik evler güvenli kullanım sunuyor.

10 cm duvar kalınlığı ile beraber pencerelerde çift ısı camlı pvc pencere sistemi kullanımıyla yapılarımız yüksek izolasyona sahip. Dış cephede hem ısı yalıtımını artırmak hem de daha estetik görünümler elde etmek amacıyla opsuyonel olarak yalı baskı, taş desenli fuga ve ahşap desen gibi uygulamalar yapılabilmektedir. Çatı sisteminde yine opsiyonel olarak çatı örtüsü altına ahşah osb döşemesi gerçekleştirilmektedir.

Mimari tasarımları uzmanlarca özenle hazırlanan ev modellerimizin statik hesaplamaları da mühendislerce hesaplanmakta olup yapılarımızın güvenliği defalarca üretim ve kurulumla test edilmiştir. Kaynaklı vidalı sistemle ön üretimi yapılan hazır evlerimiz Trabzon’un merkezinden en ücra yaylalarına kadar sevk edilerek Karmod uzmanlarınca kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. 

Sosyal Medya'da Karmod