Prefabrik Ev Resimleri

Prefabrik Ev Resimleri

Bilindiği üzere prefabrike ev resimleri ve konut modellerimizi görünce betonarme yapılarla kıyaslandığında büyük bir farklılık gösterir. Bunun büyük sebeplerinden birisi demir, çimento, tahta gibi ürünlerin kullanılmasını engellemek ve bunların getirdiği maliyetlerin ortadan kaldırılması. Kalıp için kullanılan kalasların daha sonra işe yaramaması ve heder olması bunların maliyetlerinden biridir. 

Yada başka bir örnek vermek gerekirse her iş için getirilen usta veya kalfalara ödenecek paraların ortadan kalkması gibi şeyler. Prefabrike yapılar bu sebeple ücret olarak daha makul fiyatlardadır. Kullanacağınız ek maliyetleri, hazır evinizin daha lüks olması için harcadığınızda ortaya daha mantıklı kazançlar çıkar. 

Örneğin çocuklarınız için, odasının yanına bir banyo, duşakabin koydurtmak ve kendinize veranda yaptırarak o güzel yaz akşamlarının hazını ailenizle bir arada yaşamak gibi. Bununla beraber size şık tasarımları ve en yeni mimari özellikleride sunan Karmod ailesi olarak zerafetten ötesini teklif ediyoruz. Ömürlük kullanımları beraberinden getiren prefabrike evler, her daim aileniz için mutluluk kaynağı olarak kalır .

Prefabrik konut modellerimizden size uygun bir evi mutlaka bulacaksınız

Sosyal Medya'da Karmod