Prefabrik Ev Planları

Karmod hazır konutları ev tasarım uzmanlarınca hazırlanan ergonomik kullanımda prefabrik ev planlarına sahiptir. Dıştan bakıldığındaki estetik içte özenle hazırlanan yaşam alanı planlarına fonksiyonel konforlu kullanım için özenle yansıtılmıştır. En küçük ev planlarında bile ustalıkla yerleştirilen yaşam alanları ferah ortamlar sunmakta olup kullananlarca “kutu gibi” tabiriyle ifade edilmektedir.

Karmod hazır evler çok sayıda fonksiyonel tasarımda hazırlanmakta olup tek katlı ve iki katlı modellerde müşteri beğenisine sunulmaktadır. Tek katlı konut planlarımız 49 metrekareden başlayarak 149 metrekareye varan ölçülerde 19 farklı standart planda hazırlanırken iki katlı konut modellerimiz 91 metrekareden 148 metrekareye varan ölçülerde 10 farklı modelde üretim yapılmaktadır. Tek katlı konutlarımız günlük yaşam için güvenli kullanımda olup çift katlı dubleks konutlarımızda villa fonforunu bulacaksınız.

Standartla beraber çok sayıda farklı alternatifte ev planına sahip hazır konutlarımızla hayalinizdeki eve sahip olmak çok kolay. Karar verdiğinizde ortalama 10 gün gibi kısa bir sürede sevdiklerinizle yeni evinizde yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Üstelik Karmod kalitesiyle beraber çok ekonomik ev fiyatları avatajını yakalayacaksınız.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail