Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri özgün tasarımlara sahip olup modern mimariyi yansıtan ince detaylar özenle yansıtılıyor. Hazır ev üretim teknolojisinin getirdiği detay çözümleri tasarımda daha yenilikçi bakış açılarının ev modellerine yansıtılmasını kolaylaştırıyor. Klasik ve modern konseptin ayrı ayrı veya birlikte yansıtıldığı tasarımlar müşteri beklentileri de dikkate alınarak hazırlanıyor.

Uzun ömürlü yapı sınıfında yer alan prefabrik yapı üretim modeliyle tek katlı veya iki katlı mekana göre istenilen büyüklükte ev planlamak mümkün. Prefabrik hazır evler dört mevsim iklim şartlarının yaşandığı Türkiye’nin her bölgesinde güvenle kullanılmaktadır. Karmod hazır yapılarıyla köy evinden bağ evine, villadan günlük kullanımda toplu konuta farklı amaçlı kullanım beklentilerine özel evler üretiyor.

Yapılarını kaynaksız vidalı demonte imalat teknolojisiyle modüler olarak ön üretimli hazırlamaktadır. Ön üretimi gerçekleştirilen konutlar kurulum yerine kolayca sevk edilerek kullanıma hazır montaj sonrası teslim edilmektedir. Duvar birleşenleri, çatı ve çatı örtüsü, kapı ve pencere sistemleri, elektrik tesisat ve armatürleri, temiz su ve atık su tesisat ve armatürleri Karmod tarafından hazırlanarak teslim edilmektedir. Elektrik ve su bağlantı ekipmanları merkezi şebekelere kolayca bağlantı yapılacak şekilde teslim edilmektedir.

 

Sosyal Medya'da Karmod