Prefabrik Ev Sahibi Olan Müşterilerimizin Yorumları

Karmod olarak müşterilerimizin memnuniyetinin çok önemsiyoruz ve en üst seviyede gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Bizimle çalışan ve prefabrik ev yaptıran müşterilerimizin yorumlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sizleri de Karmod ailesi ile tanışmanız için ofislerimize bekliyoruz.

 

Dün prefabrik evde yaşamayı hayal eden müşterilerimiz bugün evlerinde aileleri ile sıcak ve samimi bir hayat yaşamaya devam ediyor. Prefabrik ev satın almayı düşünüyorsanız öncelikle prefabrik evlerde yaşayanlardan yorumlarını dinlemenizi mutlaka öneririz.

 

Mutlu Müşterilerimizin Yorumlarını İzleyin ve Siz de Kararınızı Verin

Prefabrik evlerinde oturan ve keyifli bir yaşama sahip olan müşterilerimizin yorumlarını izleyerek sizlerde kararlarınızı verebilirsiniz. Prefabrik ev kullananlar var mı? diye merak ediyorsanız mutlu müşterilerimizden deneyimlerini ve yorumlarını dinleyin.

 

 

 

 

 

Hasan Ş. : 

İyi ki prefabrik ev yaptırmak için Karmod’u tercih etmişiz.. Köyüme 2+1 prefabrik ev yaptırdım üç günde kurdular. Boyası vs. onuncu günde hemen yeni evimize oturduk. Sanki mucize gibi, harika bir şey.

 

Necla H. :

Keşke ben de prefabrik ev yaptırsaydım. Betonarme eve karar verdim o kadar pişmanım ki. Usta iki ay dedi bir yıl bitti ama hala ev bitmedi. Hemen yanımda bulunan arsaya komşum prefabrik ev yaptırdı. Satın aldıkları firma benimkinden daha büyük evi sadece 3 günde kurdu. Kendisi zemin şapını attırıp parke ve fayansları döşettirdikten sonra firma tekrar geldi 2 günde de evin iç ve dış boyasını tamamlayarak oturuma hazır teslim etti. Böyle olacağını bilseydim ben de prefabrik yaptırırdım. Nasıl pişmanım anlatamam. Komşum benden aylar sonra temel attı, içine girdi oturuyor ben ise hala inşaatla uğraşıyorum.

 

Ahmet Kenan T. :

Amca oğluyla aynı anda köye ev yapmaya karar verdik. O prefabrik ev yaptıracağım dedi ben ise betonarme olsun dedim. Karmod adında bir firmaya prefabrik ev yaptırdı 15 günde evi hazır oldu. Şimdİ evinde oturuyor ben ise ona imrenerek bakıyorum. Çünkü ikinci yıla girdik ben hala inşaat çilesiyle uğraşıyorum.

 

Ufuk B. :

Hanımım astım hastası. Temiz havası ve oksijeniyle bilinen Kaz dağlarına yakın bir köyde eski bir ev aldık. Mevcut evi kullanamadık. Prefabrik ev fiyatlarını araştırarak Karmod Ev yaptırdık. Doğru karar vermişiz, yeni evimizden çok memnunuz herkese tavsiye ediyorum.

 

Yasin T. :

Bu firmadan tatil dönemlerinde kullanmak için çelik konstrüksiyon ev aldım iyi ki de almışım. Ev değil villa konforu. Bu evden İstanbul’da sürekli oturduğumuz eve geldiğimizde küçük kızım: ‘Baba evimize gidelim’ diye tutturuyor. Herkese tavsiye ediyorum.

 

Mehmet Salim D. :

Daha önceden yatırım amaçlı ormanlık alana yakın bir köyde arsa satın almıştım. Pandemi dönemi başlayınca bu arsaya Karmod firmasından hazır ev yaptıralım dedik. 15 günde hazır oldu. Bu evin tadı bizde tutku yaptı. Şimdi hafta sonunu iple çekiyoruz. Doğalgaz yok sobayla ısınıyoruz, her oda sımsıcak oluyor.

 

Hatice Şermin B. :

Apartman hayatı çok sıkıcı gelmeye başladı. Eşimle İstanbul’a yakın bir yerde müstakil ev yaptıralım diye düşünürken bir dostumuz Karmod’u tavsiye etti. Çok sayıda ev alternatifi arasında iki katlı çelik villalardan birini beğendik. Şimdi Şile’de konforlu bir villada yaşıyoruz. İşime arabamla gidip geliyorum. Teşekkürler…

 

Nevzat Hasan D. :

Annemle babam gençlik dönemleri köyde geçtiği için köy hasretiyle yanıyorlardı. Köyde dededen kalan ev harap olmuş durumda ve ev yok. Göçüğü aldırdım hemen bir beton attık. İki katlı prefabrik villa için Karmod’la anlaştık. Yirmi güne kalmadan 4+1 ev hazır hale geldi. Şimdi annem babam köyde bu evde yaşıyor ve o kadar mutlular ki. Bu evi niye bu zamana kadar yaptırmamışız dedik.

 

Deniz H. :

Daha önceden aldığım tarlaya doğa evi yaptırayım dedim. Bir arkadaşım Karmod evi önerdi. Bunlara ver evini hiçbir şeyine karışmadan yapsınlar dedi. Aynen dediği gibi oldu. Kurulumu montajı, çatısı, kapı penceresi, elektriği suyu ile 82 m2 prefabrik ev üç günde hazırdı.

 

Emre Can K. :

Köyüme Karmod firmasına prefabrik ev yaptırdım. 6 yıl geçti ilk günkü gibi evim yepyeni, aynı konforda. Daha önce köylülerim betonarme yaptırıyordu benim evden sonra herkes prefabrik eve geçti. Çok rahat, güvenli ve sıcak.

 

Müşterilerimizden Gelen Memnuniyet Mailleri


Karmod Hakkında

Karmod 1986 yılından bugüne hazır yapı sektöründe üretim gerçekleştirmekte olup her yıl binlerce aileyi güvenli evlerle buluşturuyor. Karmod prefabrik ev modelinin özellikle tercih edilmesini sağlayan önemli avantajları bulunuyor. Yapı güvenliği, uzun ömürlü modeli, ergonomik kullanımda konfor sunumu, kısa sürede teslimat Karmod evleri farklı kılan üstünlükler arasında yer alıyor. Karmod prefabrik evlere yüksek güvenlik ve uzun ömür kazandıran uygulamalar henüz tasarım aşamasında gerçekleştirilir. Özel yazılım programlarında uzmanlarca gerçekleştiriliyor. Aynı programda hatasız olarak yapı güvenliği statik hesaplamaları, yangın güvenliğinde elektrik tesisat projesi, su tesisat projesi gibi uygulamalar hazırlanıyor. Tasarımın gerçekleştirildiği programla bilgisayar desteğiyle entegre çalışan yenilikçi makine hatlarıyla donatılı modern tesislerde evlerin üretimi kusursuz şekilde tamamlanıyor. Üretim sonrası Türkiye ve Dünyanın istenilen bölgesine sevk edilen prefabrik evler profesyonel kurulum ekipleriyle montajlanıyor. Montaj işlemleri sonrası Karmod boya ekiplerince iç ve dış boyası yapılan prefabrik ev oturuma hazır teslim ediliyor.

 

Üretimi modern hatlarda hiç israf edilmeden tam malzeme kullanımı ile gerçekleştirilen evler kurulum yerinde başka inşaat malzemelerine ihtiyaç duymadan montajlanıyor. İsrafın olmaması nedeniyle prefabrik ev fiyatları betonarme ve benzeri konut modeline göre oldukça ekonomik oluyor. Prefabrik evler usta işçilik giderleri açısından da son derece ekonomik. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatına, kaplama ve boyasına kadar Karmod ekiplerince saha ustalıkları yapılan evler farklı usta ihtiyacı ve maliyetlerini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Hemen hemen tüm saha işçilikleri sözleşme dahilinde Karmod ekiplerince gerçekleştiriliyor. Deprem dayanımı, yangın güvenliği ile birlikte konfor üstünlüklerine sahip Karmod prefabrik ev hangi iklim bölgesinde kurulursa kurulsun yıllarca güvenle kullanılıyor. Yaşanan mutluluklar nesilden nesile devam ediyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail