Prefabrik Ev İzmir

İnanılmaz fiyatlara en güzel evler sizin olabilir..

Türkiyemiz’in 3. Büyükşehri İzmir’in iklim ve diğer coğrafi özellikleri dikkate alınarak özel projelendirilerek hazırlanan prefabrik ev ve konutlarımız ergonomik tasarımı, hızlı kurulumu, uzun ömürlü oluşu, ekonomik fiyatlarıyla çok gözde. Tipik Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçen tipik Akdeniz iklim özelliklerinin yaşandığı İzmir için hazırlanan prefabrik evlerimiz Ege bölgemizin diğer illerinde de tercih edilmektedir.

Karmod’un modern tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanımıyla ön üretim yapılarak evler kurulum yerine demonte özellikte kolayca taşınarak kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. H sistemle birbirine geçmeli hazırlanan duvar panelleri çift taraflı çimento esaslı levhalar arasında eps dolgu malzemesi kullanılarak dış duvarda 10 cm iç duvarda 6 cm olarak hazırlanmaktadır. İstenildiğinde opsiyonel üretimle iç duvarlar da 10 cm kalınlıkta üretilebilmektedir. Catıda kullanılan makas sistemi tamamen vidalı teknoloji ile hazırlanmakta olup 1.2 mm kalınlıkta paslanmaz galvaniz sac kullanılmaktadır. İç tavan kapamalarında alçı levha kullanılmakta olup, üst kısmına yüksek izolasyon için yoğunlaştırılmış cam yünü şilte serilmektedir.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

90’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Karmod’un konutta uzman tasarımcılarının hazırladığı tek katlı ve iki katlı evlerin tasarımda öne çıkan özelliği; ergonomi, ferah kullanımda geniş mekan kullanımında konforlu mekanlara sahip olmasıdır. Yapılarımız tasarım estetiği ile İzmir mimarisine farklı bir güzellik katmaktadır.

Evlerimizin ana kapısı çelik kapı olop, iç kapılarda amerikan panel kapı sistemi kullanılmaktadır. Pencereler pvc çift ısı camlı sstemle üretilmektedir. Karmod evlerinin elektrik tesisatları ekiplerimizce yerinde montajlanmakta olup bağlantılar yapılarak ana sigorta kutusunda toplanmaktadır. Aydınlatma armatür ve anahtarları kullanıma hazır montajlanmaktadır. Temiz su tesisatı yine Karmod ekiplerince montajlanmaktadır. Atık su tesisat borularının bağlantıları bina dışına ana şebekeye bağlantı yapılacak şekilde çıkartılmaktadır. Evlerin iç ve dış boya işçilikleri Karmod ekiplerince gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod