Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri

Yeni yüzyılın pratik ev tercihi arasında yer alan prefabrik evler ve modelleri özgün tasarımları, kalitesi, uzun ömürlü kullanım özelliği, pratik kısa sürede kullanıma hazır kurulumu ve en önemlisi ekonomik ev fiyatlarıyla çok cazip. Geçmişte geçici konut çökümü olarak bilinen prefabrik ev günümüzde sektörün yakaladığı teknolojik gelişmelerle klasik yapı modellerine önemli bir alternatif oldu.

Sektörde 1986 yılından bugüne üretim gerçekleştiren Karmod hazır ev modellemeleri ve üretim kalitesiyle günümüzde sekseni aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren güçlü bir marka. Müşteri beklentilerinin de özenle yansıtıldığı klasikle moderni buluşturan özgün konut tasarımları mimarlar denetiminde ev tasarım uzmanlarınca gerçekleştirilmektedir. Yapı güvenliği tasarımla bütünleşerek statik hesaplamaları yine mühendisler kontrolünde sağlanmaktadır.

Tek katlı ve iki katlı olarak istenen metrajlarda tasarlanan prefabrik ev modellerimiz yapı estetiği ve iç yaşam alanında ergonomi sunan geniş mekan çözümleriyle Türkiye ile beraber Dünyanın tercihi. Kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile ön üretimli konutlar imal eden Karmod 2013 yılında Irak’ın Başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 1884 konutluk projeyi 7 ay gibi kısa sürede teslim ederek Dünyada bir ilke imza attı.

Sosyal Medya'da Karmod