Prefabrik Ev fiyatları Ankara

Prefabrik Ev Ankara

Başkent Ankara’da kullanılan yeni konut teknolojisiyle kış aylarında da konut inşaatları durmadan devam ediyor. Dünyanın tanıdığı Karmod prefabrik ev Ankara ilinin de yeni konut gözdesi oldu. Tam demonte üretim sistemiyle duvardan çatıya, kapıdan pencereye her detayıyla tamamen modern tesislerde hazırlanan Karmod Prefabrik Konutlar Ankara merkez ve köylerine kadar her yerde 4 mevsim kolaylıkla kurulabiliyor.

Başkent Ankara’da kışın yoğun geçtiği özellikle Aralık ve Mart ayları arasında klasik betonarme sistemiyle inşa edilen konutlar tamamen durma noktasına geliyor. İşte kışın bu zorlu dönemlerinde bile durmayan yeni bir konut sistemi var: Karmod Hazır Evler. Çelik konstrüksiyon yapı karkasına sahip tam demonte konutlar Karmod modern üretim tesislerinde hazırlanarak Ankara ve çevre illerdeki kullanılacağı yere sevk ediliyor. Yerinde Karmod uzmanlarınca başka ustalara gerek kalmadan bir kaç gün gibi kısa sürede kurulum yapılan evler kullanıma hazır teslim ediliyor.

Karmod’un yeni açılan Pursaklar Satış Ofisi’ne uğrayarak Prefabrik ev fiyatları Ankara’ya özel kapanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Karmod ev fiyatlarının klasik betonarme konut fiyatlarına göre yüzde 40’lara varan oranlarda oldukça cazip olduğunu göreceksiniz.

Uzun ömürlü yenilikçi ev teknolojisine sahip Karmod konutlar yüksek izolasyonu ve deprem güvenliği ile de üstün özelliklere sahip. Özel kaplama sistemiyle klasik betonarme evlere göre daha yüksek ısı ve ses isolasyonu içeriyor. Kış yaz kolayca iklimlendirilen konutlar ekstra enerji tasarrufu sağlıyor.

Tek katlı ve iki katlı ev modellerimiz Ankara ve ilçeleriyle beraber Çankırı, Kırıkkale, Eskişehir, Kırşehir, Yozgat, Karabük, Bolu gibi illerimizde 4 mevsim güvenle kullanılacak konforda tasarlanmıştır. Modern mimariyle beraber Beypazarı gibi tarihi mimarinin sentezlerini taşıyan çok sayıda ev modelimizden hayalinizdeki evi mutlaka bulacaksınız.

Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 312 393 00 63 - 0 532 175 73 36
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Saray Osman Gazi Mh Özal Bulvarı (Havaalanı-Protokol Yolu) No:220
Pursaklar / Ankara

Sosyal Medya'da Karmod