Prefabrik Ev Eskişehir

Tipik iç anadolu karasal ikliminin yaşandığı prefabrik ev Eskişehir ilimiz için en ideal konut çözümleri arasında yer alıyor. Milyona yaklaşan nüfusu ile konut ihtiyacının yoğun olarak yaşandığı ilimizin yapılaşmasında prefabrik yapı modeli oldukça elverişli konumda bulunuyor. Şehir yerleşimi olarak düz ovada yer alan Eskişehir ile beraber aynı zamanda Sivrihisar, Mahmudiye, Mihalıççık, Günyüzlü ve diğer ilçeleri için de prefabrik ev oldukça ideal.

İç Anadolu karasal ikliminin kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak iklim özelliğindeki Eskişehir’de kullanılacak evler için Karmod özel üretim gerçekleştirmektedir. Betopan arası strafor ve betopan ile yüksek izolasyon sağlayan dış duvar kalınlığı 10 cm’dir. Pencere sistemlerinde çift ısı camlı pvc pencere kullanımıyla ısı izolasyonu üst düzeye çıkrtılmıştır. Duvar dışına izolasyonu ve estetik özelliği daha da artırmak için opsiyonel olarak ahşap desen, taş desen fuga kaplama veya yalı baskılı düz yüzey kaplaması yapılabilmektedir.

Çatı sistemi kaynaksız vidalı teknoloji ile paslanmaz galvaniz sacdan teknolojik üretim hattında özel bükümlerle el değmeden üretilmektedir. Duvar blokları üzerine yerleştirilen omegalar üzerine oturtulan çatı makasları statik hesaplamalara göre H sistem direkler üzerine gelecek şekilde güvenli olarak montajlanmaktadır. Çatı kaplaması standart olarak metal kiremit veya oluklu sac yapılırken opsiyonel uygulama olarak osb sergi üzerine shingle veya diğer kaplama uygulamaları yapılmaktadır.

Tek katlı veya iki katlı modelde çok sayıda fonksiyonel kullanımda estetik hazır ev planına sahip Karmod prefabrik ev Eskişehir’in de konut terchi. 

Sosyal Medya'da Karmod