Prefabrik Duş Wc Kabinleri

Prefabrik Duş Wc Kabinleri

Karmod Prefabrik Wc-duş kabinleri, çoğunlukla umumi ve özel tuvaletler, bölgesel ve uluslararası organizasyonlar, spor tesisleri, piknik alanları, fuar merkezleri,  işçi şantiye kampları, sosyal alanlar, turizm tesisleri, uluslararası kongre merkezleri ve acil yerleşim konutları gibi alanların ihtiyaçları için özel olarak üretilmektedir. Karmod modüler duş wc üniteleri modüler demonte üretim özelliği  sayesinde ve kullanıma hazır kabin sistemleri ile üstün niteliklere sahiptir.

Karmod inşaat şantiye alanlardaki prefabrik wc duş binalarını şantiyenin büyüklüğüne ve çalışan işçi sayısına göre projelendirilerek üretilmektedir. Prefabrike  modüler tuvalet binaların içinde duş bölümleri de yer almaktadır. Prefabrik tuvaletler ve duşların yer aldığı binalarda kullanılan malzemeleri kalite standartlarına sahip ürünlerden tercih eden Karmod, ıslak zeminlerde yaşanabilecek sorunları ürün geliştirme detay çalışmalarıyla çözümlemiştir.

Karmod Prefabrik Wc duş kabinlerinin taşıyıcı sistemi dahil tüm sac aksamı, galvanizli hafif çelik paslanmaya ve oksitlemeye dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmektedir.  Yine taşıyıcı sistem dahil, kullanılan tüm galvanizli hafif çeliklerin birleşim alanlarında kaynaksız olup civata ve vida bağlantıları kullanılmaktadır. Prefabrik wc duş kabinlerde kullanılan duvar panelleri, modern bant sisteminde üretilmekte olup yüksek izolasyon ve yüksek mukavemete sahiptir. Yağmur suları, prefabrik wc duş kabini içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı akacak şekilde geliştirilmiştir. Prefabrik duş ve wc atık su giderleri ana şebekeye kolay bağlantı yapılabilecek şekilde birleştirilmektedir.

Karmod prefabrik wc duş ünitelerinin tüm detayları kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Standart ölçülerin yanı sıra kullanım yeri ve ihtiyacına göre projelendirilerek özel üretim prefabrik wc duş imal edilmektedir. İstenilen adette duş veya wc ünitesi ergonomik kullanım özelliğinde yerleştirilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail