Prefabrik Derslik

Eğitim Özgürlüktür

 

Devlet okullarından özel okullara, mülteci kamplarından afet geçici barınma ünitelerine hızlı kurulumlu uzun ömürlü prefabrik derslik üretiyoruz. Okul ve derslik yapılarımız özel tasarımla, kurumsal firmaların özel eğitimleriyle beraber bir çok alanda zorunlu olan iş güvenliği eğitim salonu olarak ta üretim yapılmaktadır.

Dersliklerimiz kullanım amacına göre farklı modellerde planlanarak hazırlanmaktadır. Kamu veya özel işletmelerin anaokulu, ilköğretim, ortaokul, lise ve üniversite binaları için iki katlı veya tek katlı olarak prefabrik yapı modeliyle üretim yapılmaktadır. MEB eğitim kompleksi bina yönetmeliğine uygun şartlarda planlanıp üretilen prefabrik okul yapılarımızda sınıflar, etkinlik odaları, laboratuvarlar, wc ve lavabolar, müdür ve müdür yardımcısı odaları, öğretmenler odası, kütüphane, konferans ve toplantı salonu, yemekhane, oyun odası, uyku odası gibi alanlar yapı kompleksi içerisinde projelendirilebilmektedir.

Diğer derslik sınıf modelimiz konteyner yapı sistemidir. Konteyner demonte okullarımız afet ve mülteci kampları, eğitim ve etüd salonları, iş güvenliği eğitim salonu, yangın güvenliği eğitim salonu, ilk yardım eğitim salonu gibi eğitim bina ihtiyaçlarında tercih edilmektedir. Dersliklerimiz opsiyonel olarak öğrenci sırasından yönetici oda mobilyalarına kadar hazır teslim edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail