Prefabrik Çelik Dubleks Evler

Prefabrik Çelik Dubleks Evler

Deprem kuşağında yer alan ülkemiz için yüksek yapı güvenliğine sahip prefabrik çelik dubleks evler son derece korunaklı konut modelidir. Çelik ev yapı güvenliği ile beraber çok sayıda öne çıkan avantajlara sahiptir. Mimari tasarımla beraber mühendislik hesaplamaları yapılmış, defalarca üretim ve kurulumla test edilmiş, kısa sürede üretim ve kurulum, uzun ömürlü yapı standartı ve en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla prefabrik çelik ev çok sayıda üstünlüğe sahiptir.

Deprem güvenliği düşünüldüğünde çelik kırılgan olmayan esnek yapısıyla her yöne esneyerek yıkılma ve kırılmayı önler. Deprem kuvvetine karşı esnek yapısıyla son derece güvenlidir. Karmod olarak karasal, akdeniz, karadeniz ve marmara geçiş iklim kuşağı gibi farklı iklimsel özelliklerin yaşandığı Türkiyemiz’in tüm bölgeleri için prefabrik konut üretiyoruz. Yüksek izolasyonlu yapısıyla ürünlerimiz yoğun yağışlı Karadeniz ikliminde de çok sert geçen karasal iklimde de kullanılabiliyor. Üretimde kullanılacağı bölge iklim özelliklerine göre opsiyonel tercihler yapıya yansıtılarak kullanılacağı bölge için ideal konutlar üretilmektedir.

 

Tek katlı veya iki katlı olarak çok sayıda fonksiyonel kullanımda hazır planda üretilen Karmod hazır evler yapı büyüklüğüne göre ortalama 10 gün gibi kısa sürede kullanıma hazır teslim edilmektedir. Duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten suya ve boyaya kadar başka ustalara ihtiyaç duyulmadan Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail