Prefabrik Büfe

Prefabrik Büfe ile iş yeriniz hazır

Çok amaçlı satış alanı ihtiyaçlarında pratik ve alteratifli çözüm getiren Prefabrik Büfe sunduğu kolaylıklarla hesabını bilenlerin ilk tercihi. Şehir mimarisine uyumlu modern tasarımı, ferah iç mekanı, her üründe kolay sunum sağlayan vitrin tasarımı, kullanıma hazır konsepti gibi öne çıkan özellikleriyle Karmod Büfe Kabinle iş yeriniz hazır.

 

Akıllı yatırımcının tercihi

CTP teknolojisiyle üretilen Karmod Büfe Kabinleri inşa süreçlerine ihtiyaç duymayan kullanıma hazır konseptiyle iş için koyduğu sermayesini hemen kazanca dönüştürmeyi amaçlayan akıllı yatırımcının tercihi. Satış büfe tercihlerinde 3 metrekareden 50 metrekarelere varan çok alternatifli ölçüleriyle kafeden restorana, ekmek satış büfesinden elektronik kart satışına, manavdan markete akla gelebilecek bir çok sektöre hazır satış mekanı sunuyor


 


İstediğiniz yerde işinize uygun satış ofisi

‘Burada çok iyi işi yaparım ama bina yapma imkanı yok?’ diyorsanız kararınızdan hemen vazgeçmeyin. Karmod satış büfe kabinleri özellikle yapılaşmaya izin verilmeyen noktalarda bile iş yeri açma hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin kapısını ardına kadar açıyor. Sanayi bölgesinde market açmak mı? Turizm bölgelerinde irtibat ofisi açmaya ne dersiniz? El emeği yöresel ürünlerimizi şehir parkında tüketiciyle buluştursak? Ya şehrin en işlek meydanında futbol klübümüzün kurumsal ürün satış mağazalarını açmaya? Bu şekilde aklınıza gelebilecek ne varsa Karmod büfe kabinler hep yanınızda.

 

Kira fiyatına büfe sahibi olun

Çok azip ekonomik fiyatarıyla Karmod satış büfe kabinleri ile kiracı olmaktan kurtulun. Kendi iş yeri binanıza kira fiyatı gibi cazip bütçelerle sahip olun. Kiracıların en büyük derdi: ‘Ay sonu yine ne çabuk geldi.’ sorunununa güzel bir nokta koyun keyfinize bakın.

 

 

Uzun ömürlü CTP teknolojisi

Karmod satış büfesine özel tasarlanmış kabinleri özel CTP üretim teknolojisiyle otomosyonla üretilmekte olup uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Darbe dayanımlı fiber glas malzeme kullanımı, duvar paneline ideal kalınlıkta otomatik makinalarla püskürtülen poliüretan madde kullanımıyla Karmod kabin hem uzun ömürlü hem de mükemmel izolasyona sahiptir. Soğuk veya sıcak iklimde diğer yapı modellerine göre daha az enerji kullanımıyla çok kolay iklimlendirme yapılabilmektedir. Klima veya diğer elektrikli ısıtıcılar rahatlıkla kulanılmaktadır.

 

 Albenili parlak yüzey

Karmod kabinin dış ve iç yüzeyi özel jelkot uygulamasıyla parlak bir yüzeye sahiptir. Parlak yüzey pürüzsüz görünümüyle de hemen hissedilir. Pencere kenar hataları, kapı alanları, panel geçişlerindeki detay çözümleri hemen hissedilir. Özel fırdınlama sisteminin verdiği avantajla kokusuz sağlıklı ortama sahiptir.

 

Halk Ekmek Büfelerinin tercihi

Karmod Büfe kabinleri gıda satışına uygun satandartlardaki sağlıklı ortamı, ekmek ve unlu mamüller sunumunu kolaylaştıran özel raflı vitriniyle halk ekmek büfelerinde Türkiye’nin tercihi. Başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek (İHE) ekmek satış kabinleri olmak üzere, Ankara, Bursa, Kocaeli, Konya, Samsun, Van gibi çok sayıda ilimizde Karmod ürünleri halk ekmek satış büfesi olarak güvenle kullanılıyor. Ekmek satışında en çok tercih edilen büfe kabin modellerimiz ise 215x270 ve 270x270 ölçüdeki kabinlerimiz. Ekmek büfesine özel kabin ürünlerimizde ön tek taraflı satış vitriniyle beraber satış yoğunluğuna göre 2 veya daha fazla personelin aynı anda hizmet verebileceği şekilde 3 yönde satış vitrine oluşturulabilmektedir.

 

İş yerinizi olduğu gibi taşıyabilirsiniz

Karmod kabin kolay taşınabilir özelliğiyle iş yerini taşımak isteyenler için de son derece ideal. Tanıtım ofisi gibi sürekli yer değiştirmek durumunda kalınan iş yerleri için taşınabilir özellik son derece büyük kolaylık. Bu kolaylık satış ofisi gibi geçici alan ihtiyaçları için de pratik çözüm sağlıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail