Prefabrik Banyo

Prefabrik banyo Karmod kalitesiyle kısa sürede üretilerek kullanıma hazır yerinde montajlanarak teslim edilmektedir. Uzun ömürlü yapı modeline sahip prefabrik banyo üretimlerimizin duş üniteleri uluslararası standartlara sahiptir. Sosyal tesisler, spor tesisleri, askeri tesisler, hastaneler, okullar, yurtlar, işçi şatiye kampları gibi farklı alanların banyo ihtiyaçlarına ergonomik tasarımlarımızla  kullanıma hazır üniteli duş çözümleri sunuyoruz.

Kullanacak kişi sayısı ve kurulum mekanı özelliğine göre tek katlı veya iki katlı istenilen büyüklükte Karmod tasarım ekiplerince ergonomik olarak hazırlanan plana göre kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile ön üretim gerçekleştirilmektedir. Modern tesislerde ön üretimi gerçekleştirilen tuvalet duş üniteleri kurulum yerine modüler olarak taşınarak kısa süre kullanıma hazır montajlanmaktadır.

Tuvalet duş kabinlerimizin elektrik tesisatı ve armatürleri, temiz su tesisatı ve armatürleri, atık su tesisatı ana şebekeye kolay bağlantı yapılarak kullanılabilecek şekilde boyanarak teslim edilmektedir. Ünitelerde wc duş tercihi opsiyonel olarak planlanmaktadır. Klozet, yertaşı, engelli wc, pisuar, duş kabini tercihe göre istenilen sayıda yapı içerisine planlanarak üretilmektedir. Tuvalette kullanılan armatür ve aksesuarların tamamı birinci kalite üretimlerden tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail