Prefabrik Antalya

Akdeniz iklim özelliğinin tam olarak yaşandığı Antalya ilimiz için prefabrik  en önemli yapı alternatifidir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları yağışlı ve ılık bir iklime sahiptir. Bu özelliği Antalya’yı 2 milyonun üzerinde nüfusa sahip Türkiye’nin 5. kalabalık ili konumuna getirmiştir. İlimiz yüzölçüm büyüklüğü ile de Türkiye’nin 6. büyük ilidir.

Turizme elverişli deniz sahilleri ve iklimiyle Antalya günümüzde Türkiye’nin dışında Dünyanın tanıdığı bir tatil bölgesi olmuştur. Nisandan başlayarak kasım ayı sonlarına kadar turizm canlılığını korur. Aralık ocak döneminde futbol liglerine verilen arada Türkiye ile beraber Dünyanın çok sayıda büyük futbol klübü hazırlık kamplarını Antalya’da gerçekleştirmektedir. Antalya beş yıldızlı otelleri, altyapı tesisleri ve spor tesisleriyle tatil turizminden spor turizmine misafirlerini en iyi şekilde ağırlayacak imkanlara sahiptir.

Bu kadar üstünlüklere sahip ilimiz için prefabrik Antalya denildiğinde en ideal tesis ve konut modelini ifade etmiş oluyoruz. Kolay iklimlendirme özelliği, yüksek uzun ömürlü yapı modeliyle prefabrik yapı Antalya ve çevre illerimiz için kısa sürede kurulumu ve fiyatı ile çok cazip. İster sosyal tesis, ister apart otel, isterse villa konforunda konut olsun Karmod prefabrik Antalya için özel projeler gerçekleştirmektedir.

 

Sosyal Medya'da Karmod