Portatif Tuvaletler ve Seyyar Tuvalet

Portatif Tuvaletler ve Seyyar Tuvalet

Mobil taşınabilir seyyar wc ürünleri kullanıma hazır özelliği ile portatif tuvalet olarak isimlendirilmektedir. Wc üniteleriyle beraber duş kabin üniteleri de modele eklenebilmektedir. Müşteri tercihleri dikkate alınarak hazır tuvalet müdellerimizde alafranga klozet taşı, alaturka yer taşı veya duş teknesi yerleşimli olarak üretilmektedir.

Karmod 30 yıla yaklaşan üretim tecrübesiyle farklı beklentilere alternatifli wc duş üretimi gerçekleştirmektedir. Portatif tuvalet modellerimiz arasında polietilen seyyar tuvalet, CTP sistem polyester wc duş kabinleri, ABS sistem wc, panel sistem wc duş üniteleri, konteyner wc duş ve daha lüks beklentili müşteri sekmentine hitap eden Metropol kabin modellerimizi sayabiliriz. Her modelimizin tekli üniteyle başlayıp 12’li kabin bölmesine varana kadar çoklu üniteli planda üretimleri yer almaktadır.

Polietilen portatif tuvalet modelimiz diğer ürünlerimizde olduğu gibi kullanıma hazır özellikte olup ekstra üstünlüğü olarak kabin üzerinde temiz su depolama deposu ve alt kısımda atık su depolama tankına sahiptir. Kanal temizleme aracıyla atık su haznesi kolayca kısa sürede tamamlanabilmektedir. Kullanım tamamlandığında başka mekanlara kolayca taşınabilmektedir. Çoklu üniteler tekli üniteler yan yana dizilerek kolayca yer konumuna göre yerleştirilebilmektedir.

CTP polyester tuvalet kabinlerimiz modüler birleşimli özelliğiyle 150x150 ebattan 3,90x12,30 metre büyüklüğüne kadar çoklu ünitede hazırlanabilmektedir. Metropol kabin tuvalet modelimiz lüks yönetim ofisleri, elçilikler, holding merkezleri gibi alanlar için planlanmış olup çoklu ünitede alternatifli planlarda hazırlanabilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail