Polyester Kabin

Plastik kabin de Karmod dünyanın tercihi oldu

Özenle tasarlanıp Karmod’un modern üretim tesislerinde yüksek kalitede ve güvenli yapıda imal edilen polyester kabinlerimizle 150x150 ebattan seksen metrekarelere varan ölçülerde kullanıma hazır yaşam alanlarını beğeninize sunuyoruz. Polyester CTP malzemenin arasına enjekte edilen poliüretan malzemeyle yüksek izolasyonda üretilen polyester kabinlerimiz sıcak ve soğukta keyifli yaşam alanları oluşturuyor. Yüksek sıcaklıkta iklime sahip ülkelerin yer aldığı Afrika’da işçi şantiyesi amacıyla kullanılan Karmod polyester yaşam kulübe ve kabinlerimiz yüksek izolasyonu sebebiyle “Ice Cabin – Serin Kabin” olarak ta adlandırılmaktadır.

Modern tesislerde benzersiz Karmod teknolojisiyle üretilen polyester kabinlerimiz tam yoğunlukta malzeme kullanımıyla imal edilen duvar panelleri, pürüzsüz yüzeyi, koku yapmazlık özelliği, iyi kalitede malzeme kullanımı gibi özellikleriyle benzerlerinden ayrılır. Karmod’un polyester kabin üretimleri arasında kullanıma hazır sevk edilen güvenlik kabinleri, büfe kabinleri, muhtarlık kabinleri, satış ofisi kabinleri, şantiye şefi kabinleri, kantin kabinleri, bilet satış kulübeleri – kontör kabinleri, modüler kabin portatif (Wc Duş) Tuvalet Banyo gibi polyester kabin modelleri yer alıyor.

Polyester plastik kabin fiyatları daha ekonomik olması sebebimiz polyester kabin firmalarına göre seri üretim ve toptan hammadde alımı ile uygun fiyatlara modüler polyester güvenlik kulübeleri ve polyester mobo kabin yapımı çok uygun fiyatlara üreterek satışını gerçekleştiriyoruz

Sosyal Medya'da Karmod