Prefabrik

Pirefabrik sektörü son yıllarda geliştirilen yeni teknolojilerle tasarım detay çözümünden ürün kalitesine önemli aşama kaydetti. Sektör geliştirdiği uzun ömürlü yapı modeliyle pirefabrik yapıyı diğer yapı modellerine karşı oldukça avantajlı konuma getirdi. Avantajlı diyoruz çünkü pirefabrik yapının kalite ve uzun ömürlü özelliğiyle diğer yapı tarzlarıyla yarışır hale gelmesi zaten cazip fiyatlara sahip ürünü en avantajlı yapı tercihi arasına çıkarmış oldu.

Hazıryapı sınıfında yer alan pirefabrik yapı  modelinin diğer öne çıkan avantajlarını şöyle sıralayabiliriz. Yapının üretimi demonte ön üretimli olarak fabrika tesislerinde gerçekleştirildiğinden Dünyanın neresinde olursa olsun kuruluma hazır şekilde uluslararası nakliye standartlarında kolayca sevk edilebilmektedir. Bu durum usta ve malzeme sorunu yaşanan bölgeler için önemli bir avantaj. Yapı Karmod tarafından üretildikten sonra yine yerinde profesyonel montaj ekiplerince kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. Geçmeli ve vidalı özellikle bir kaç gün gibi kısa sürelerde yapı kullanıma hazır hale getirilmektedir. Demonte özellik istendiğinde yapıyı sökerek başka mekanlara da kurulum imkanı sunmaktadır. 

 

Prefabrik üretim modeliyle evler, toplu konutlar, ofis ve yönetim binaları, okul ve hastane yapıları, mescit ve camiler, yatakhane ve yemekhane yapıları, wc duş üniteleri gibi çok sayıda yapı çözümü sunulmaktadır.
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail