Panel Kabin - Panel Kabin Fiyatları

Türkiye’nin ve Dünyanın Modüler kabin markası ve üreticisi olan KARMOD yepyeni ürünü olan panel kabin üretimine başladı  en büyük ihtiyaçların başında gelen villa, apartman site fabrika önlerde güvenliği sağlayabilmek için Güvenlik bekçi kulübesi ihtiyaç duyarlar üretimi yaptığımız panel kabinler daha ekonomik ve kaliteli olmasından dolayı müşterilerimiz uygun panel kabin fiyatları tercih ediyorlar. Üretim tesisimizde bant sistemiyle profesyonel ekibimizle  Ürettiğimiz panel kabin elektrostatik boyalı, galvanizli metal karkas yapı etrafına 40 mm EPS duvar panelleri özel sızdırmaz çatılı sandviç panel malzemeden üretilmektedir. 20.000 m2 Üretim tesislerimizde siz müşterilerimiz taleplerine göre panel kabinler, firmamızdaki satış uzmanı çalışanlarımız tarafından projelendirip üretime verilerek. Zamanında panel kabinleri teslim ediyoruz

Üretimi yaptığımız panel kabinlerimizin bir çok avantajı bulunmaktadır.

Modüler yapısıyla Çift taraflı elektrostatik boyalı, galvanizli, yada dışı galvanizli sac içi PVC lambri arası dansitesi yüksek EPS izolasyonlu köpük malzemeler kullanımıyla yapılan sandviç pallerlerin özelliğiyle yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlayarak soğuk ve sıcağın dışında ciddi ses izolasyonu sağlar.

Panel kabin insan sağlığa zara veren malzemeler kullanmadığı için çevre dostu bir üründür.

Özel tasarımıyla Estetik tasarıma kendimize has rengimizle ile çevreye uyumlu, güvenli kullanım alanı sunar.

Portatif oluşundan dolayı mobil olarak da taşınabilir bu sayede her yer de ve mekanda uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Elektrostatik fırın boyalı olduğundan çürümez ve pislik tutmaz üzerindeki tozlar Kolay temizlenebilir özelliktedir

Kullandığımız malzemelerden dolayı çevre dostu panel kabillerimizi tavsiye ediyoruz

İstanbul içi nakliye şirketimize aittir

Üretimini yaptığımız Panel kabinler piyasadaki diğer panel kabinecilere göre özellikleri daha faza olup fiyat açısından panel kabinlerimiz çok daha ekonomiktir.

Sosyal Medya'da Karmod