Panama Prefabrik Ev

Karmod Prefabrik evler ve Çelik evler Orta Amerika ülkelerinden Panama’da kullanılmaya başlandı.

Tek katlı ve iki katlı çelik ev modeline sahip binalar Panama’nın Arraijan ve Penonome şehirlerinde kuruldu. Toplam 4 adet konut Karmod ekiplerince kullanıma hazır kurulumla teslim edildi.

Demonte ön üretimleri Karmod’un modern üretim tesislerinde gerçekleştirilen evler deniz yolu taşımacılığı ile Panama’ya ulaştırıldı.

Karmod Panama’da Çelik ev projesi gerçekleştirdi

Yüksek yapı güvenliği ile beraber hızlı üretim ve hızlı kurulum özelliğine sahip Karmod Çelik evler Orta Amerika ülkelerinden Panama’da kullanılmaya başlandı.

Yüksek yapı güvenliği ön planda

Karmod Çelik evlerin en önemli öne çıkan özelliğinden biri yapı güvenliği. Yapının ana karkasında kullanılan çelik malzeme  vidalı ve geçmeli sistemlerle birbirlerine montelenmekte olup yapıyı deprem, kasırga gibi durumlara karşı maksimum dayanımlı kılıyor. Yapıyı oluşturan duvar ve çatı karkasının tamamında vidalı sistem paslanmaz çelik konstrüksiyon sistemi kullanılıyor.

A1 sınıfı yanmaz malzeme ve yüksek izolasyon

Karmod Çelik evlerin karkas panel aralarında A1 sınıfı yanmazlık özelliğine sahip taş yünü malzeme kullanılıyor. Taş yünü malzeme aynı zamanda yüksek ısı ve ses izolasyonu içeriyor. Yapının çatı ve duvar panelerinde kullanılan malzeme deprem açısından da son derece güvenli.

Estetik ve ergonomi Karmod Çelik evde

Modern mimarinin verdiği geniş imkanlarla estetiğinin yansıtıldığı Karmod Çelik ev modelleri uzmanlarca hazırlanan detay çözümlü planlarıyla kullanımda ergonomi ve konfor sunuyor.

Demonte ürün, kolay nakliye

Demonte yapı özelliğinin sunduğu avantajla Panama projesi için üretilen 4 adet çelik ev iki adet 40 HC’lik deniz konteyneri

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail