Ordu Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları Konteyner Evler (Ordu)

Ordu’da konteynerden imal edilen ev kalitesi bu bölgenin doğal zenginliklerine uyum sağlayan ekolojik, sağlıklı, konforlu ve dayanıklı yeni yaşam alanı olanakları sunar. Konteynerden ev teknolojilerinde dünya çapında fark yaratan bir firma olarak Ordu konteyner ev modellerimizi coğrafi ve iklimsel koşullara göre tasarlıyoruz. Dünyanın her yerinde farklı coğrafi ve iklim koşullarında izolasyon kalitesi yüksek evlerimizle konforu yaşatıyoruz. Ordu ilimiz, yayla turizmiyle önde çıkan bir şehir olarak yaylalarda lüks yaşam standartlarını sağlayan konteyner modellerimiz çok tercih edilir. Ordu Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Yılın 150 günü yağış alan Ordu’da yağış ve rüzgar etkilerini ekarte eden izolasyon teknolojisiyle konteynerden yapılan evlerimizi değerlendirilebilir. Kıyı şeridinde ya da ormanlık alanlar arazi ve iklim şartlarını konfora dönüştüren konteyner ev seçeneklerimiz var. Bu tarz evlerimiz fındık bahçelerinde alternatif yaşam alanı oluşturmak isteyenler için mükemmel olanaklar sağlar. Ordu Fatsa köylerinde fındık yetiştiriciliğinde hayatı kolaylaştıran tarla evlerimize rastlayabilirsiniz. Ordu Altınordu ilçesinde yoğun nüfus artışına cevap veren yeni yaşam alanları Karmod konteynerden evleriyle kuruluyor. Ordu demonte konteyner seçeneklerimiz, hızlı kurulum ve kolay taşınabilme özellikleriyle öne çıkar. Demonte sistem güçlü konteyner modellerimiz, performansını başka bir yere taşıma olanağı yaratır. Ordu’nun yaylalarında, fındık tarlalarında, ilçe merkezlerinde farklı konteyner modelleri Karadeniz’in zorlu iklim koşullarında konforu yaşatır. Karmod web sitesinden konforlu yaşam alanı kurmak istediğiniz yere göre model seçebilirsiniz. İstediğiniz her yere lüks konfor standartları ı sağlayan modern ve işlevsel konteynerden imal edilen evinizi kurabiliriz.

 

 

Ordu’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar

Karadeniz’in yeşilini ve bereketini nereye baksanız görebileceğiniz Ordu’da doğanın harikalıklarına eşlik eden konteyner modellerimiz tercih ediliyor. Karmod olarak yaşamsal olanakları en üst seviyeye çıkartıyoruz. Maliyeti düşük, uygun fiyatlı, dünya standartlarında kaliteyi evlerimizde yaşayan Ordulular bizi tercih etmekten çok memnun. Ulaşılmaz denen yerlere kısa sürede gelip mükemmel bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Ordu konteyner ev satın almak isteyenler için Karmod güvencesiyle ekonomik ve pratik çözümler sunuyoruz. Sipariş, kurulum, satış sonrası destek konularında yüksek kalite standartlarını yaşatıyoruz. Ordu’nun doğal güzelliklerine yakışan ekolojik konteynerden ev seçeneklerimiz var. Ordu’da tercih edilmemizin en önemli nedenlerinden biri coğrafyayı çok iyi biliyor ve koşullarına göre dayanıklı ve konforlu Ordu demonte konteyner çözümleri sunuyor olmamızdır.

 

Ordu’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Ordu’da en çok tercih edilen konteyner modelleri arasında 42 m2 standart modellerimiz öne çıkar. Bu modeller Ordu’nun kırsal alanlarında çok amaçlı kullanım olanakları sunar. Fındık bahçelerinde dinlenme alanı, ormanda doğal yaşama uyum sağlayan orman evleri, yüksek teperlerde dağ evleri olarak kullanılabilir. Ordu yaylalarında villa tarzı ısı yalıtımı yüksek iki katlı modellerimiz de çok tercih edilir. Ordu konteyner ev modellerimiz yağmur, dolu gibi çok görülen yağış koşullarında dış etkenlerden izole bir yaşam kurar. Ordu’nun yüksek tepelerinde dağ evi tarzındaki konteyner modellerimize rastlayabilirsiniz. Dönüştürülebilir malzemeden üretilen konteynerden evlerimiz sağlıklı, konforlu, sağlam ve güvenilir yeni yaşam alanı kurma olanağı sunar. Ordu’da popüler olan konteyner ev çeşitleri web sitemizden görsel detaylarıyla incelenebilir. Yayla, yüksek tepe, zorlu arazi, metropol gibi farklı alanlar için uygun özelliklerdeki konteyner modellerimiz tercih edilebilir. İhtiyacınız olan konforlu yaşam alanının özelliklerini siz belirleyebilirsiniz.

 

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu

Yemyeşil tepelerde çok lüks evler görüp oraya bu evi nasıl yapmışlar diye düşünüyorsanız yanıt kesinlikle lüks konteynerden imal edilen evlerdir. Karmod olarak lüks konteynerden ev kurmak için birçok farklı yere gittik. Villa konforunu ve mimari estetiğini arayanlara modern Ordu konteyner ev modellerimizi götürdük. Ordu’da bu lüks konteynerden evleri almak çok daha kolay. Çünkü yaşam sadece şehirde değil. Şehir dışında doğal alanlarda alternatif yaşam alanları yaratılıyor. Karadeniz yerleşim kültüründe bu zaten var. Yayla evler, tarla evleri, dağ evleri kıyı evleri Ordu’nun yerleşim olanaklarını çoğaltıyor. Ordu konteyner ev satın alırken lüks konforu yaşamak istiyorsanız Karmod özel proje hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Hızlı Sipariş Ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Hayalinizdeki konforlu yaşama bir an önce kavuşmak istiyorsanız en uygun Ordu konteyner ev fiyatları ile web sitemizden hızlı sipariş verebilirsiniz. Web sitemizden iletişim formu doldurabilir, bizi arayabilir, istediğiniz dijital olanakları kullanabilirsiniz. Siparişiniz hemen onaylanır ve eviniz istediğiniz yere kurulmak üzere yola çıkar. Karmod bir dünya markası olarak konteynerden ev satın alma sürecinde yeni nesil modern olanakları hizmetin her detayında yaşatır.

 

Türkiye’nin Her Yerine Kolay Ekonomik Nakliye İmkânı

Karmod olarak dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Konteynerden evler için özel bir taşıma sistemi kullanıyoruz. Flatpack sistemiyle bu evlerin nakliyesini son teknoloji olanaklarla gerçekleştiriyoruz. Konteyner ev ölçüleri 3 x 7 olan konteyner modellerini tam demonte olarak imal edip nakliyesini yapıyoruz. Firmamız sadece uygun fiyatla konteyner ev al demekle kalmıyor en iyisini en iyi şekilde al diyor.

 

Karmod konteyner olarak Ordu konteyner için son sistem özel veya değişik ölçülerde ve ebatlarda konteynerler üretiyoruz. 21.000 m2 üretim alanımızda 27 senelik tercümemizle modern tesislerinde aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesine sahibiz.
Üretimini yaptığımız 240 x600 ve 300x700 konteynerlerimizin ihtiyaca göre iki odalı , wc duşlu , çay ocaklı çeşitlerini web sitemizin konteyner modelleri bölümünden görebilirsiniz. Ordu için özel konteyner ev ve ofis konteynerler, deprem konteyneri, inşaat ve şantiyeler için ofis, çalışma odası, yatakhane, yemekhane, tuvalet banyo mutfak, gibi değişik uygulamalara sahip 35 farklı projede üretim yapmaktayız.
Karmod konteynerler otomasyon tekniğiyle fabrikamızda üretiliyor veya isteğe bağlı nakliye avantajı sağlaması için paket konteyner ( demonte konteyner ) olarak sevk edilerek pratik kolay kurulum özelliğiyle montajını yapıp kullanıma hazır hale getirebiliyoruz.

Ordu İnşaat Ofis ve Şantiye Konteynerler

Üretimlerimizi sevk ettiğimiz müteahhit firmaları için birleşimli veya çok katlı , inşaatlarda  ofis ve şantiye konteynerleri Karmod’un modern tesislerinde son teknolojik sistemle üretilip  uygun ve ekonomik konteyner fiyatları ile teslim edilir. Karmod ofis şantiye konteynerler galvaniz paslanmaz malzemelerle üretilerek yüksek dayanımlı yapısıyla duvar ve çatı izolasyonu sayesinde soğuk ve sıcağı geçirmez , kaliteli malzeme kullandığımız için de uzun ömürlü ve kalıcıdır. Konteynerler işiniz bittiğinde istediğiniz yere taşınır , defalarca kolay kurulum ve nakliye avantajı sağlar.

Ordu Metropol Konteyner

Özel üretim yaptığımız modern Metropol konteyner  , kültür başkenti Ordu için şirketimiz tarafından tasarlanan bir üründür. Türkiye’de ve Ordu ilinde bu sayede ciddi talep görmüştür. Modern Metropol konteynerler dış görüntüsüyle estetik tasarımıma sahiptir . Yüksek kalitesi , lüks yapısıyla şehrin bütün mekanlarında her amaç için uzun ömürlü olarak güvenle kullanabilirsiniz. Özel olarak kurşuna dayanıklı bir şekilde de üretim yapıyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail